Журнал «Український тиждень»


Наступна зустріч ТКГ відбудеться у Мінську 20 вересня.

Спецпредставник Організації з безпеки і співробітництва в Європі Мартін Сайдик заявив, що наступна зустріч Тристоронньої контактної групи (ТКГ) відбудеться 20 вересня у Мінську. Про це він сказав під час зустрічі з журналістами.

Сайдик заявив, що ТКГ зважилася дати "новій імпульс роботі"для гарантії населенню спокійної осені. Він також додав, що наступна зустріч ТКГ відбудеться у Мінську 20 вересня.

"Наступна наша зустріч (ТКГ - ред.) буде тут 20 вересня", - заявив спецпредставник ОБСЄ.

Нагадаємо, Тристороння контактна група відбулася 6 вересня в Мінську. Під час засідання ТКГ відзначила, що в період із 28 серпня по 3 вересня 2017 року на Донбасі зафіксовано найнижчу кількість обстрілів, починаючи з 2015 року. Також, у Мінську обговорили можливе покращення механізму оплати за водопостачання в ОРЛО, необхідность захисту низки об'єктів "життєво важливої інфраструктури"у зоні АТО, а також, триває обговорення обміну заручниками.

БЕЛТА

Тиждень.ua


Ізраїль поки не прокоментував це повідомлення.

Сирійська армія заявила, що ізраїльські винищувачі обстріляли військову базу на заході країни, повідомляє Reuters.

Як йдеться у заяві армії, ракети були випущені з повітряного простору Лівану і влучили по базі біля міста Масьяф в провінції Хама. В результаті загинули двоє солдатів.

Газета Haaretz стверджує, що удар був нанесений по науково-дослідному об'єкту, на території якого велася розробка біологічної та хімічної зброї. Ізраїль поки не прокоментував це повідомлення.

Ізраїль заявляє про невтручання у події в Сирії, але визнає, що проводить військові операції в сусідній країні. В Єрусалимі пояснюють це необхідністю перешкодити потраплянню засобів масового ураження і сучасних озброєнь в руки ворожих елементів. Найчастіше це здійснюється у відповідь на вогонь по його території. Формально Сирія та Ізраїль досі перебувають у стані війни через арабо-ізраїльські конфлікти.

В червні ізраїльські військові кілька разів атакували позиції сирійських військ в провінції Кунейтра. За їх словами, авіаудар був спровокований тим, що сирійські артилерійські снаряди вибухнули в районі Голанських висот, які знаходяться під контролем Ізраїлю.

Тиждень.ua


Також президент виступив за посилення санкції.

Україна вимагатиме продовження, поглиблення і посилення санкцій проти Росії. Про це заявив президент України Петро Порошенко виступаючи зі щорічним посланням у парламенті у четвер, 7 вересня

"Створення міжнародної коаліції на підтримку України у боротьбі проти російської агресії, підтримання її в активному стані - повсякденна робота всієї української дипломатії. Звичайно, режим санкцій, який триває вже четвертий рік, для Росії не є смертельним, але це, підкреслюю, дуже ефективний інструмент її стримування і спонукання сісти за стіл переговорів. Саме тому ми продовжимо боротися з будь-якими спробами їх зняти або хоча б послабити. Навпаки, домагатися їх продовження, поглиблення і посилення ", - сказав Порошенко.

Нагадаємо, що обов'язок Президента України виступати зі щорічним посланням у Верховній Раді прописано в Конституції. У 2016 році щорічне послання відбулося 6 вересня.

Інтерфакс-Україна

Тиждень.ua

UAmedia

ProEco - новостной мониторинг экологии Украины