5-річний Святослав потребує допомоги!

Дата публикации: 
2013-12-06 18:43

У віці 2 роки Святослав отримав черепно-мозкову травму. Лікарі недооцінили стан дитини і адекватного лікування проведено не було. На жаль, наслідки травми проявилися через деякий час. Дитина поступово почала вередувати, з'явилися скарги на головний біль, поганий сон.

Батьки звернулися до лікарів, які призначили лікування, але за три дні прийому виписаних ліків стан погіршився. У Святослава починаються судоми, бронхоспазми, хлопчик починає втрачати свідомість.

Пізніше Світославу поставлять діагноз: важкий вторинний метаболічний збій, гіпоксично - ішемічне ураження мозку, блокування ферментних систем після перенесеного злоякісногонейролептичного синдрому.

На даний момент стан Святослава важкий. Останні місяці з'явилися важкі епі- напади з втратою свідомості, періодично виникає парез правої руки.

Щоб врятувати сина, мама хлопчика звернулася до закордонних лікарів, і клініка " Текнон" Іспанія , згодна провести обстеження і лікування Святослава .

"Всі хто небайдужий до долі хлопчика , прохання надати допомогу у зборі коштів , щоб допомогти повернути хлопчика до нормального життя", - звертаються до небайдужих мама хлопчика.

8-068 730-32-50 бабуся Ірина

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

4405 8858 2704 2380

Одержувач: Маслова Ольга Володимирівна

http://tsn.ua/dopomoga/5-richniy-svyatoslav-potrebuye-dopomogi-323448.html

UAmedia

ProEco - новостной мониторинг экологии Украины