Маленькому Юрку потрібна допомога!

Дата публикации: 
2013-12-24 18:42

Хлопчику потрібно пройти дорогі курси реабілітації

Юрко після народження отримав цілу низку невтішних діагнозів: Гіпоксично-ішемічне ураження ЦНС, з набряком головного мозку внаслідок внутрішньоутробної гіпоксії, судомний синдром. Народився Юрка на 37-38 тижні вагітності. Пологи були тривалі, була значна гіпоксія. Вже на наступний день він потрапив в реанімацію в дитячу обласну лікарню м.Луцька з судомами. Лікарі не давали ніяких прогнозів, сказали, що стан дитини тяжкий. Проте через місяць дитину виписали з покращенням. А після двох тижнів дитині знову стало гірше.

Захворівши на бронхіт у Юрки знову почались судоми, після прийому антибіотиків! Після цього Юрко перестав тримати голівку і дуже ослаб. Лікарі поставили діагноз - ДЦП, подвійна геміплегія, когнітивна недостатність. Миритися з таким висновком батьки не стали.

Постійні уколи, масажі, ЛФК, після яких Юра став краще тримати голову, пробує жувати, брати іграшки руками. Особливо значні результати отримали після реабілітації в клініці Козявкіна! Лікарі з клініки, кажуть, що у Юрки є шанси вилікуватися, що він буде сидіти, говорити, але потрібна постійна і дорога реабілітація, на яку сім'я Юрка немає коштів. Тож вони просять всіх небайдужих людей допомогти назбирати потрібні кошти!

(096)8420647– мама Оксана.

Реквізити для допомоги:
ПриватБанк 5168 7572 0951 4597

Гаврилюк Оксана Василівна

http://vk.com/club47766805

Більше читайте тут: http://tsn.ua/dopomoga/malenkomu-yurku-potribna-dopomoga-282878.html

UAmedia

ProEco - новостной мониторинг экологии Украины