Допоможіть врятувати життя молодій дівчині Олені!

Дата публикации: 
2013-12-25 11:42

Допомоги небайдужих потребує 22-річна Олена Бубнович. Без кисневої маски дівчина може протриматися від сили 10 хвилин - потім починаються напади, судоми, вона починає задихатись. Проблеми з диханням почалися навесні. Дівчина щойно закінчила педуніверситет і збиралася влаштуватись на роботу.

Під час обстеження лікарі порадили змінити місце проживання, тож родина переїхала із Сумщини на Рівненщину, де дівчина несподівано захворіла на грип. Зібравши $ 30 тис. серед рідних, близьких та небайдужих людей з усієї України, рідні відвезли Олену на обстеження та лікування в Ізраїль. Тамтешні лікарі дівчині винесли страшний вердикт - гістеоцитоз Х. І закордонні, і українські лікарі кажуть, що негайна трансплантація легенів - це єдиний вихід.

"Через кисневе голодування страждають всі органи і системи організму. Цю патологію вилікувати неможливо. Шанс - це втручання, оперативне втручання, тобто трансплантація і все", - наголошує завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії Сумської обласної лікарні Сергій Бережний.

Рідні Олени щодня чергують біля відділення реанімації, утім, від медиків - жодної втішної новини. Жодних крапельниць чи пігулок Олені не призначають, бо їй це не потрібно. Головні ліки - киснева маска.

Три роки тому, помер 20-річний брати Олени - у нього відмовили легені. Нині її мати бореться за життя доньки, у якої єдина мрія - дихати. На трансплантацію легенів за кордоном рідним Олени треба зібрати 500 тис. євро. Часу обмаль. Тож вони звертаються по допомогу до всіх небайдужих.

Реквізити для надання допомоги:

Приватбанк Номер картки 5167 9872 0838 1224

Бубнович Тетяна Антонівна (мати хворої) на лікування Бубнович Альони Вікторівни

Моб. мами дівчини 050 705 06 19

Кореспондент ТСН Оксана Солодовник

Більше читайте тут: http://tsn.ua/dopomoga/dopomozhit-vryatuvati-zhittya-molodiy-divchini-ol...

UAmedia

ProEco - новостной мониторинг экологии Украины