Газета "Урядовий кур'єр"


У Росії розкритикували рішення київського суду, який тимчасово зупинив трансляцію чотирьох російських телеканалів в Україні.

Як написав у своєму Twitter уповноважений МЗС Росії з питань прав людини, демократії і верховенства права Костянтин Долгов, це рішення є "наступом на права людини, включаючи свободу ЗМІ".

"Мета кроку зрозуміла - відлучити людей, в тому числі мільйони російськомовних, від правдивої інформації про безчинства ультранаціоналістів і неофашистів", - написав Долгов.

Він також закликав міжнародну спільноту, зокрема, ОБСЄ, натиснути на Київ, щоб домогтися скасування "цього карального заходу".

Вчора заступник секретаря РНБО Вікторія Сюмар повідомила, що Київський окружний адміністративний суд вирішив зупинити трансляцію низки російських телеканалів в Україні на час розгляду позову Національної ради з телерадіомовлення до компанії, яка є основним ретранслятором цих телеканалів.

Рішення стосується каналів: "РТР", "Росія-24", "Перший канал"і НТВ.

Передачі російських телеканалів останнім часом містять дедалі більше дезінформації і провокаційних матеріалів антиукраїнського спрямування.

Радіо Свобода

Урядовий Кур'єр


Американські вчені виявили ген, "відключення"якого перешкоджає старінню та ожирінню.

Про це йдеться у статті, опублікованій у науковому журналі PNAS, передають зарубіжні ЗМІ.

"Йдеться про ген FAT10, який відповідає за процеси імунного характеру, а також координує обмін речовин. Дослідники відключили цей ген у мишей, що спричинило подовження терміну їхнього життя на 20%", - зазначається у повідомленні.

Більше того, експеримент продемонстрував, що такі миші не страждають від ожиріння, бо їх організм вдвічі швидше спалює жири.

УКРІНФОРМ

Урядовий Кур'єр


Національний банк України (НБУ) виявив при перевірці 12 банків конвертаційні центри, через які "відмили" 142 мільярди гривень.

Про це заявив на засіданні Кабміну глава Нацбанку Степан Кубів, повідомляє Gazeta ua.

"Національним банком України було проведено перевірку 12 банків, де виявлені конвертаційні центри... За минулий рік - на суму 142 мільярди гривень", - сказав він.

За його словами, один з банків, який отримав рефінансування в розмірі 2 мільярди гривень для стабілізації, перевів їх в інший банк, "відмивши"понад 1 мільярд гривень готівкою.

Глава НБУ додав, що зараз проводиться розширена перевірка фінансових установ і моніторинг спільно з Управлінням з боротьби з економічною злочинністю та податковою міліцією.

Урядовий Кур'єр

UAmedia

ProEco - новостной мониторинг экологии Украины