Газета "Урядовий кур'єр"


Олександр ДАНИЛЕЦЬ, "Урядовий кур'єр"

Ще один такий соціально значущий об'єкт у місті над Ворсклою з'явиться у цьому році в мікрорайоні "Алмазний"на вулиці Івана Мазепи. Його зведуть не з "нуля", а на місці старої будівлі. Принагідно реконструюють та впорядкують і прилеглу до неї територію. Міському бюджету проєкт обійдеться у трохи більше, ніж 43 мільйони гривень.

У мікрорайоні "Алмазний"народжується багато дітей, а садочків не вистачає. На даний момент їх там удвічі менше необхідного. Тому Полтавська міська влада вишукує різні можливості розв'язання цієї проблеми. Одним із варіантів залишається капітальна реконструкція діючих будівель, які можна використати під садочки.

За умовами контракту будівельне товариство, яке виграло тендер, повинне завершити реконструкцію на вулиці Івана Мазепи до двадцятих чисел листопада. Крім того, підрядник має поручитися, що після уведення в експлуатацію нового садочка, його мінімум 10 років не треба буде ремонтувати.

Урядовий Кур'єр


Василь БЕДЗІР, "Урядовий кур'єр"

Деякі з ужгородських міні-скульптурок, яких у місті вже понад чотири десятки, у ці морозні дні утеплилися. Вдягли на себе костюми, плащі, капюшони маленькі пам'ятники Свободки, Швейкa, Чонтвaрі, Міклошa Берчені та Крістіни Чaкі. Яскрaві кольори їхніх шат у період свят додaють позитивних емоцій усім перехожим, а також гостям міста.

Як і торік, ужгородські скульптурки одяглися на Різдво й Старий новий рік завдяки професійним швачкам Ірині Лукaшенко й Оксaні Вaсилян."Ми підготувaли для міні-пам'ятників зaтишні, дуже милі костюми в стилі хюгге. Шкода лише, що не всі адекватно сприймають ці шати, які, на нашу думку, роблять місто привабливішим. І навмисне чинять усе навпаки, викрадаючи пошиті нами речі", - повідомила Ірина Лукашенко.

Підтвердження цих слів з'явилися досить швидко: вже через годину після "одягання"Святого Миколая дощовичок на ньому безслідно зник.

Урядовий Кур'єр


Павло КУЩ, "Урядовий кур'єр"

У прифронтовому місті Торецьк Донецької області після тривалої перерви нарешті відновлюється повноцінне водопостачання. Аварія, а точніше, кілька поривів на водогоні "Горлівка-Торецьк"залишили без води жителів згаданого міста та ще низки населених пунктів ще 4 січня.

І хоча ремонтні бригади КП "Вода Донбасу"були готові відразу приступити до усунення пошкоджень, спершу довелося дочекатися письмових гарантій безпеки роботи у так званій "сірій зоні". Через це до ремонтних робіт на аварійному водогоні фахівці змогли приступити тільки 8 січня. І того ж дня у тому районі, де працювали люди, аби відновити водопостачання, з боку позицій російських окупаційних військ було зафіксовано два випадки порушення гарантій безпеки для ремонтників і режиму припинення вогню.

Нині ремонт вже завершено і почалося заповнення системи водогону для подальшої подачі води споживачам двох міст і кількох селищ Донеччини.

Урядовий Кур'єр

UAmedia

ProEco - новостной мониторинг экологии Украины