Газета "Урядовий кур'єр"


Ремонтні роботи на станції метро "Святошин"і на прилеглій території завершать до кінця року. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник під час інспекції капітального ремонту станції.

- Зараз виконано демонтажні роботи штукатурки і кахельної плитки у вестибюлі No1 і в прилеглому підземному переході, роботи з гідроізоляції колійних стін. Ведуться роботи зі штукатурення шляхової стіни, облицювання керамогранітною плиткою стін вестибюля і підземного переходу, - розповів Микола Поворозник.

- Споруджуються шахти ліфтів біля виходів з підземного переходу і платформної частини станції. Також ведуться демонтажні роботи на гранітних підлогах вестибюля No 1 і підземного переходу.

Як повідомлялося, Київський метрополітен з 24 лютого закрив виходи зі станції "Святошин"на проспект Перемоги, до заводу "Атек", а також підземний перехід у зв'язку з проведенням ремонту. Спочатку планувалося, що ремонтні роботи триватимуть до жовтня 2018 року.

"Послугами станції метро "Святошин"користуюся щоденно: вранці, їдучи на роботу, і ввечері, повертаючись з неї. У час пік тут неможливо проштовхнутися до вагона. Багато людей приїжджає міськими електричками.

У лютому зі стін вестибюлю станції метро здерли стару плитку і зробили перерву. Облупленими стінами, жахливим виглядом станції кияни і гості столиці "милувалися"майже півроку. Мабуть, виділені кошти на ремонт київська влада весь цей час використовувала не за призначенням, можливо кошти використовували, як "швидкі"кредити чи в якийсь інший спосіб.

Цими питаннями мали б зацікавитися відповідні контролюючі органи, якщо, вони належним чином працюють в країні.

А влада мала б відповісти на прості запитання: "Чому ремонт затягнувся на такий тривалий час?", "Коли і скільки коштів було виділено на ремонт?", тощо. Громаді потрібен звіт - прозорий і чесний. Бо мені в мізках не вклається: як можна ремонтувати об'єкт майже рік, коли це елементарно робиться протягом 30-45 робочих днів",- висловив своє обурення з приводу "замороженого"ремонту будівельник Андрій Кучеренко.

Урядовий Кур'єр


120 РОКІВ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ІСИДОРА РАБІ

Він один з десяти нобеліантів, чиї долі пов'язані з українськими землями. Риманів на Лемківщині нині територя Польщі, тож в Україні мало знають ім'я уродженця цього містечка Ісидора Рабі - лауреата Нобелівської премії з фізики 1944 року "за резонансний метод вимірювання магнітних властивостей атомних ядер".

Авторська рубрика лауреата премії ім. Івана Франка Віктора ШПАКА ("Урядовий кур'єр").

Ілюстрації надав автор

Урядовий Кур'єр


У фіналі серби по пенальті перемогли команду Іспанії

Збірна Сербії виграла чемпіонат Європи з водного поло, обігравши у фіналі команду Іспанії. Турнір проходив в Барселоні.

Основний час матчу завершився внічию з рахунком 7: 7, в серії пенальті серби перемогли - 5: 3.

Бронзовим призером стала збірна Хорватії, яка обіграла команду Італії з рахунком 10: 8.

Серби виграли четвертий поспіль чемпіонат Європи. Збірна Сербії ставала переможцем турніру також в 2006 році. У 2003 році серби стали переможцями європейського чемпіонату в складі об'єднаної команди Сербії і Чорногорії. Ще двічі турнір вигравала збірна Югославії.

Урядовий Кур'єр

UAmedia

ProEco - новостной мониторинг экологии Украины