Газета "Урядовий кур'єр"


Перед смертю агент ЦРУ Норман Ходжес зізнався в тому, що за наказом вбивав людей, які мали небезпеку для безпеки Америки. Серед списку Нормана була і Мерілін Монро.

За відомостями ЦРУ Мерилін мала інтимну близькість не тільки з Кеннеді, але і з Фіделем Кастро. Такий зв'язок був небезпечним для безпеки Америки.

"Мій командир Джиммі Хейворс сказав мені, що вона повинна померти, а виглядати це повинно, як суїцид або передозування. Я ніколи раніше не вбивав жінок, але був зобов'язаний підкоритися наказу. Я зробив це заради Америки! Вона могла передати стратегічну інформацію комуністам, а ми не могли цього допустити. Вона повинна була померти! Я просто зробив те, що зобов'язаний був зробити", - розповів агент, повідомляє Експрес.

Урядовий Кур'єр


15 квітня почалася розробка Крехівського газового родовища в селі Облазниця Львівської області. Про це повідомляє прес-служба Львівської облдержадміністрації.

За попередніми даними, обсяг газу в родовищі становить близько 150 мільйонів кубометрів. На родовищі пробурили три пошуково-розвідувальні свердловини глибиною 360-500 метрів і підключили до газопроводів "Львівтрансгаз".

"Як запевняють геологи, ми знайшли одне з найбільших родовищ газу, і незабаром воно буде звучати не гірше, ніж Дашава та інші родовища на Західній Україні. Завдяки промисловому видобутку ми зможемо стати міцнішими в протистоянні з Росією", - сказав голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Нове родовище знаходиться поруч із уже використовуваними Тейсарівським, Любешівським і Дашавським газовимими родовищами.

АСН

Урядовий Кур'єр


Схему газопостачання, вибудувану в Україні за останній рік, можна назвати енергетично незалежною. На цьому наголосив Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні уряду в середу, 15 квітня.

Торік, за словами Прем'єр-міністра України, Уряд разом із українським народом зекономив для країни 3,4 мільярда доларів США, "які мали б бути виплачені країні-агресору й російському "Газпрому": "Через те, що ми зайняли жорстку юридичну і економічну позицію, російський "Газпром"недоотримав доходи, які хотів стягнути з українських платників податків і на ці гроші купити нові танки і ракети".

За його словами, війна проти України "обійшлася російському "Газпрому"в цілому в близько мінус 6 мільярдів доларів США"і сьогодні основний постачальник газу в Україну не "Газпром", а такі компанії, як Statoil, Royal Dutch Shell, RWE, EON, Gaz de France.

"Ми відмовилися від посередників. Це було непросто, але цю боротьбу за прозорість газового ринку ми виграли, в тому числі й через ухвалення закону про ринок природного газу", - підкреслив Прем'єр-міністр.

Сьогодні Україна, наголосив він, на конкурентному диверсифікованому газовому ринку за прямими контрактами купує газ у європейських партнерів.

Україна, нагадав він, бореться за справедливу ціну на ринку природного газу в тому числі й через подання позову проти російського "Газпрому"до Стокгольмського арбітражного суду, і позову з вимогою щодо підвищення ставки транзиту газу для "Газпрому".

Прес-служба КМУ

Урядовий Кур'єр

UAmedia

ProEco - новостной мониторинг экологии Украины