Газета „Голос України”


До Конотопу надійшла тисяча примірників книги про місцевий Політехнічний технікум. Це один з найстаріших навчальних закладів України, якому виповнилось уже 128 років. Зараз технікум входить до складу Конотопського інституту Сумського державного університету, і з ним так чи інакше пов'язані біографії більшості місцевих жителів та міста в цілому.

Книгу підготували до друку в конотопському поліграфічному центрі "Олім", а видали в Харкові. Вона прекрасно ілюстрована, насичена безліччю довідникових і пізнавальних матеріалів, але має вигляд подарункового видання. Упорядники зазначають, що воно стане в нагоді історикам, краєзнавцям, архівістам, музейним працівникам та іншим фахівцям, позаяк багато що оприлюднюється вперше.

Володимир ЧЕРНОВ.

Сумська область.

Фото автора.

Голос України


5 років тому в Україні розпочалися протестні акції. Масова боротьба переросла у Революцію. Сотні українців прийняли рішення - здобути Свободу і Незалежність ціною власного життя. Під час подій на Майдані обірвалися життя і чотирьох наших земляків - Олександра Храпаченка, Валерія Опанасюка, Георгія Арутюняна та Івана Городнюка.

У День Гідності та Свободи у Рівному керівники області та міста вшанували Героїв Майдану та АТО. Меморіальні заходи почалися з покладання квітів до могил на кладовищі "Нове", пам'ятника "Загиблим за Україну", до дошки Пам'яті Героям Небесної Сотні та Героям, загиблим у зоні АТО.

Пізніше в краєзнавчому музеї відбудеться акція "Революція, яка змінила країну і кожного з нас".

Тетяна ПАНАСЮК.

Фото прес-служби РОДА.

Рівне.

Голос України


Близько 11-ї години сьогодні, 21 листопада, мітингувальники знову заблокували автодорогу Київ - Чоп у Рівненському районі. Правоохоронці здійснюють охорону правопорядку та забезпечують організацію і безпеку дорожнього руху.

За попередньою домовленістю з протестувальниками, які безперервно рухаються пішохідним переходом, транспортні засоби періодично пропускають однією смугою руху. Як альтернативний варіант водіям пропонується об'їзд.

Крім того, правоохоронці виявили двох осіб, які використовували атрибутику поліцейських. Під час перевірки з'ясувалося, що вони не мають жодного відношення до служби в органах Нацполіції.

Про це "ГУ"повідомили у відділі комунікації поліції Рівненської області.

Голос України

UAmedia

ProEco - новостной мониторинг экологии Украины