Газета „Голос України”


Міжнародний олімпійський комітет (МОК) оголосив про те, що результати відразу восьми спортсменів на Олімпійських іграх у Пекіні (Китай) та Лондоні (Велика Британія) були анульовані після повторного огляду допінг- проб атлетів. Про це повідомляє прес-служба організації.

Серед порушників три олімпійські чемпіонки з важкій атлетики з Китаю, які завоювали "золото"у Пекіні, а також білоруська легкоатлетка, котра виграла на тих самих Іграх "бронзу".

Спортсмени, чиї результати анулювали:

Пекін-2008:

Цао Лей (Китай, важка атлетика, "золото", гормон росту)

Чень Сеся (Китай, важка атлетика, "золото", гормон росту)

Лю Чуньгун (Китай, важка атлетика, "золото", гормон росту)

Надія Остапчук (Білорусь, штовхання ядра, "бронза", турінабол і тамоксіфен)

Дар'я Пчельник (Білорусь, метання молота, 4-е місце, турінабол)

Лондон-2012:

Сибель Сімсек (Туреччина, важка атлетика, 4-е місце, турінабол і станозолол)

Інтігам Заїров (Азербайджан, важка атлетика, 6-е місце, турінабол)

Норайр Варданян (Вірменія, важка атлетика, 11-е місце, турінабол).

* * *

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що 20 національних антидопінгових агентств вимагають відсторонення російських спортсменов від участі в будь- яких змаганнях на основі другої доповіді Макларена.

Голос України

Голос України


Фахівці ПАТ "Чернігівський завод радіоприладів"створили полегшений бойовий модуль "Іва". За словами розробників, він не має аналогів в Україні. У нього сучасна система управління вогнем, зокрема, телевізійна камера з подвійним полем зору, лазерний далекомір, прилади обробки та відображення інформації. Модуль "Іва"є уніфікованим і може встановлюватися на таких українських броньованих автомобілях, як "Дозор-Б", "Спартан", "Кугуар", "Козак", "Тритон".

Відзначається істотне збільшення дальності виявлення цілей - до 7 км. Перевага модуля ще й в тому, що боєць веде стрільбу зсередини модуля за допомогою системи управління вогнем, де поле бою та цілі відображаються на дисплеї, а також може спостерігати за місцевістю у денних та нічних умовах за допомогою оптики.

Василь ЧЕПУРНИЙ.

Чернігів.

Голос України

Голос України


На Тернопільщині, незважаючи на морози, у домівках мешканців краю тепло. За словами начальника управління житлово-комунального господарства ОДА Михайла Олійника, в області працює 1 263 котельні, що опалюють не лише житлові будинки, а й понад тисячу дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, заклади охорони здоров'я тощо.

За минулий рік у регіоні спожито 70 млн. кубометрів природного газу. Рівень оплати за отримані послуги за зазначений період становить 64,6%.
Заборгованість підприємств комунальної теплоенергетики області за спожитий природний газ (з урахуванням боргів минулих років) станом на 1 січня 2017- го - 207,9 млн. гривень, а заборгованість споживачів за спожиту теплову енергію перед підприємствами комунальної теплоенергетики області - 146,8 млн. гривень, передає наш кореспондент Галина МИКОЛИН.

Голос України

Голос України

UAmedia

ProEco - новостной мониторинг экологии Украины