Журнал "Фокус"


15 травня 2023 в 18:45

Фото: Скриншот | The Weeknd

Співак уже змінив ім'я в соцмережах, через кілька днів після того, як присягнув "вбити"свою сценічну особистість під псевдонімом.

The Weeknd повернувся до свого справжнього імені у своїх соціальних мережах після того, як поклявся "вбити"своє сценічне альтер его. Про це пише Daily Mail.

33-річний співак уже 12 років відомий як The Weeknd.

The Weeknd повернув собі справжнє ім'я у соцмережах

Нещодавно він повідомив про свої плани відмовитись від цього імені після випуску свого наступного альбому.

Справжнє ім'я канадського виконавця Абель (Ейбел) Макконен Тесфає.

Раніше він повідомив, що ухвалив рішення відмовитися від свого сценічного імені. За словами виконавця пісні Blinding Lights, у його житті настає той період, коли він готовий закрити розділ під назвою The Weeknd.

"Я хочу убити The Weeknd і зроблю це зрештою. Я намагаюся скинути шкіру і відродитися", - заявив Тесфає.

І тепер він змінив своє ім'я користувача на своє справжнє ім'я - Абель Тесфає - у своїх соціальних мережах, включаючи Twitter та Instagram.

Чотириразовий володар премії "Ґреммі"раніше повідомив, що "The Weeknd"виник через те, що він покинув школу, взяв свій спальний мішок і "поїхав на один вікенд і ніколи не повернувся додому".

У ньому відсутня буква "е", щоб уникнути проблем з авторськими правами, оскільки вже існувала канадська група під назвою The Weekend.

Нагадаємо, The Weekend грає головну роль у новому проєкті HBO "Ідол", що виходить 4 червня. Окрім нього у серіалі грає Лілі-Роуз Депп. Прем'єра серіалу відбудеться на Каннському кінофестивалі.

Трейлер серіалу "Ідол"

Втім, хоч новий проєкт НВО і описують як "щось грандіозне", але колишні працівники знімальної групи розповіли, що на зйомках панував хаос.

Фокус


Міністерство оборони Росії так і не пояснило, хто і чому збив гелікоптери та літаки у Брянській області. Військовий експерт Олексій Копитько розглядає кілька версій того, що сталося

Олексій Копитько

Радник міністра оборони України

15 травня 2023 в 19:02

Збитий Мі-8 - один із знаків військової ганьби Росії

Зворушливе мовчання російських офіційних осіб з приводу масового падежу авіації в Брянській області, а також тотальний ігнор цієї теми на федеральних каналах не дивні.

Бо, якої версії не бери, пояснити ситуацію без визнання трагічної деградації росвійськ на цьому напрямі неможливо.

Згідно з звичайною російською практикою, після будь-якого непристойного інциденту в мережу вивалюється маса взаємовиключних версій, поки не народиться щось офіційне. У цьому випадку побудова якоїсь стерпної брехні ускладнена наявністю матеріальних залишків у вигляді занепалої авіації з прив'язкою до місцевості.

Через офіційні та напівофіційні канали було вкинуто кілька локацій падіння літаків та гелікоптерів.

Якщо їх узагальнити, виходить приблизно таке.

Карта з місцями падінь збитої російської авіації

Жовті крапки на картинці - це місця аварії вертольотів. Вони знаходяться на дистанції близько 50 км від кордону України та близько 30-35 км між собою.

Червоні точки - це місця аварії літаків, які згадуються найчастіше.

Блакитна точка - це альтернативна версія падіння і Мі-8 та літака Су-35.

З приводу причин катастрофи - безліч варіацій. Росіяни намагалися-було прокачати слово "авіазасада", але якось складно заходило. Якщо хтось засів, то де? І як із "засідки"вразили такі різні об'єкти на такій площі?

У самих російських джерелах утвердилася версія, що як мінімум один гелікоптер (над Клинцями) збитий ЗРПК "Панцир"тепер уже знаменитої Брянської ППО.

Також вкидали версію, що цей гелікоптер був збитий ракетою "повітря- повітря"з "українського літака або гелікоптера". Але ця версія виявилася надто страшною.

Ті, хто має карту та лінійку, почали міркувати на тему, що або цілі були уражені із землі "українськими ДРГ", або якимись далекобійними засобами ППО з території України.

Враховуючи дистанції, росексперти вважали, що це можуть бути С-300 або зловісні петріоти.

Ще мудріші експерти почали обережно заявляти, що могло відбутися змішання різних форм: щось уразили з території України, щось збила українська ДРГ, а потім почали палити перелякані російські ппошники.

Тепер росіянам належить вибрати:

1) Їх ППО укокошило дружнім вогнем своїх літунів (винна армія);

2) У них дірявий кордон і прохідний двір на 50 км від нього (винна ФСБ);

3) Вони проспали атаку авіації з території України (винна армія);

4) Вони проспали атаку наземних систем ППО з території України (винна і армія, і ФСБ).

5) Комбінація варіантів (винна і армія, і ФСБ).

А також ухвалити політичне рішення - чи звинувачувати Захід? Чи мовчати в ганчірочку?

Загалом, в будь-якому випадку виходить негарно. Тому ситуацію, швидше за все, замнуть. Традиційно заявлять, що всіх винуватців інцидентів знищено. Та й все.

Що цікаво - у брянських групах обурені відсутністю реакції на федеральному рівні. Вбачають у цьому ставлення як до людей другого ґатунку.

А як ви хотіли? Ви раділи з будівництва військової бази в Клинцях і можливості на ній підзаробити. Потім напали на сусідів із Чернігова. Вас, в принципі, назвати людьми складно.

Я переконаний, що все, що трапилося, - це карма.

Ростварини почали обстрілювати абсолютно мирні села Чернігівської та Сумської областей. Звідки нуль погрози. Думали, що залишаться безкарними. Але природа відновила рівновагу.

Джерело Важливо

Росія сама в себе вдарить. Чому головна небезпека для Кремля - власні громадяни

Фокус


15 травня 2023 в 19:00

Фото: БелТА | Олександр Лукашенко

Політик заявив, що обстановка навколо білоруських кордонів не критична, проте є фактори, що насторожують. Мінськ змушений на це реагувати.

Олександр Лукашенко 15 травня заявив, що в Брянській області РФ збили 4 повітряні судна. Про це він розповів під час відвідин Центрального командного пункту ВПС та військ ППО Республіки Білорусь, пише "Белта".

"Три доби після подій поряд з нами. Я маю на увазі в Брянській області, коли було збито чотири повітряні судна", - сказав Лукашенко.

Він наголосив, що Мінськ був змушений на це відреагувати.

За словами політика, зараз війська Білорусі перебувають у підвищеній бойовій готовності, проте ситуація в повітрі "не критична", проте є фактори, які насторожують. Його цікавить ситуація навколо кордонів Білорусі. Необхідно підтримувати безпеку.

"Тому мене цікавить ситуація навколо країни. І, природно, напрями та перспективи розвитку цієї ситуації", - сказав Лукашенко.

Зазначимо, що російські журналісти 15 травня заявили про загибель 8 льотчиків ЗС РФ у Брянській області. ЗМІ нарахували чотири падіння ворожої авіатехніки - літаків Су-34 та Су-35 та двох вертольотів Мі-8. Міноборони Росії досі мовчить про факт аварії.

Нагадаємо, що в Брянській області 13 травня відбулася авіакатастрофа через "успішні"дії систем ППО армії Росії. Ворожа авіація хотіла запустити в Україну керовані авіабомби.

Спікер Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат 15 травня сказав, що російські пропагандисти вигадують версії катастрофи авіації. Серед робочих варіантів - робота партизанів та винищувачів ЗСУ та робота ППО.

Фокус

UAmedia

ProEco - новостной мониторинг экологии Украины