Журнал «Деньги»


Автор: Запорожець Ігор

Сегодня, 10:38

Для отримання літаків спочатку українські пілоти мають пройти відповідне навчання, наголосив заступник керівника ОП.

В Офісі президента впевнені, що незабаром Україна отримає рішення про постачання західних винищувачів F-16. Про це розповів[[//link_direct]] заступник керівника Офісу президента Ігор Жовква в інтерв'ю УНІАН.

"Я не назвав би це різкістю. Я б назвав це наполяганням на позиції України. І наші партнери розуміють ці наші заяви, які стосуються зброї або, наприклад, нашого вступу до НАТО", - сказав він.

Він також підкреслив, що головним критерієм такого розуміння є результат. Так, зараз його можна бачити у широкому спектрі наданої Україні протиповітряної оборони та у рішенні про початок навчання українських пілотів.

"Ми точно незабаром отримаємо рішення про постачання F-16, а ці літаки - це також частина закриття нашого неба", - наголосив представник ВП.

Раніше повідомлялося, що в Маріуполі отруїлися 17 офіцерів РФ.

Деньги.ua


Автор: Запорожець Ігор

Сегодня, 09:48

Ця сума значно більша за дохідну частину бюджету у мирний час.

На те, щоб давати відсіч російським окупантам та підтримувати ЗСУ, Україна витрачає близько 2 трильйонів гривень на рік. Про це повідомив прем'єр- міністр Денис Шмигаль на конференції послів України.

"Фактично підтримка Збройних сил та війна коштує Україні близько 2 трильйонів гривень", - каже глава уряду.

Він також повідомив, що це більше, ніж доходна частина бюджету у мирний час (вона становила 1,3 трильйона гривень). За його словами, зараз держава тримається завдяки фінансовій підтримці партнерів, а також за рахунок грантів та кредитів.

Раніше повідомлялося, що Україна торгуватиме електроенергію з ще однією країною Європи. Регулятор погодив умови для торгівлі електрикою між Україною та Румунією.

Деньги.ua


Автор: Запорожець Ігор

Сегодня, 08:31

Кірбі зазначив, що цей факт свідчить про відчай російського диктатора Володимира Путіна.

РФ намагається розширити співпрацю з КНДР і хоче придбати снаряди для використання у війні проти України, про що свідчать розвіддані, отримані США. Про це заявив координатор Ради нацбезпеки Білого дому Джон Кірбі під час телефонного брифінгу.

"Інформація, отримана нами, вказує на те, що Росія прагне розширити військову співпрацю з КНДР, зокрема шляхом продажу артилерійських снарядів Росії", - заявив він під час телефонного брифінгу координатор Ради нацбезпеки Білого дому Джон Кірбі, пише "Укрінформ".

За його словами, останній візит міністра оборони РФ Сергія Шойгу до КНДР у Вашингтоні пов'язують саме зі спробою переконати Північну Корею продати Росії боєприпаси. Кірбі підкреслив, що будь-які угоди між Москвою та Пхеньяном щодо постачання зброї порушують одразу кілька резолюцій Ради Безпеки ООН. Він додав, що Штати продовжать докладати зусиль, щоб завадити будь-яким спробам Кремля придбати зброю для війни проти України у третіх країнах.

Раніше повідомлялося, що в Маріуполі отруїлися 17 офіцерів РФ.

Деньги.ua

UAmedia

ProEco - новостной мониторинг экологии Украины