Газета "Зеркало недели"


26 жовтня, 2020, 23:46

Боєприпаси утилізують на спеціальних полігонах, гуманітарне розмінування Донбасу триває.

© Операция Объединенных сил / Facebook

Піротехнічні підрозділи Державної служби з надзвичайних ситуацій за минулу добу обстежили 2 га території та виявили 47 вибухонебезпечних предметів у Донецькій і Луганській областях, повідомив пресцентр штабу ООС у понеділок, 26 жовтня.

Усі знайдені боєприпаси та інші вибухонебезпечні предмети було передано для утилізації на спеціальному полігоні.

Згідно зі звітом Міжнародного руху за заборону протипіхотних мін, Україна входить до числа країн з високою смертністю від розриву протипіхотних мін.

Через бойовії дії Схід України перетворюється на найбільш замінований регіон у світі. Детальніше про проблему розмінування Донбасу читайте в матеріалі Алли Котляр "Разом - проти мін?"у ZN.UA.

Підготував/ла : Сергей Жуков

ZN,UA


26 жовтня, 2020, 23:28

Члени виборчих комісій працювали на межі людських можливостей.

Ірпінь Онлайн

На території Ірпінської ОТГ під час підрахунку голосів трагічно загинула член комісії, яка разом з сином потрапила в ДТП.

Як повідомила кандидат на посаду Ірпінського міського голови Михайлина Скорик на своїй сторінці в Facebook, заступник голови комісії в селі Козинці (Ірпінська ОТГ) Олександр Тітенко їхав з мамою додому і від втоми заснув і врізався в зустрічний ЗІЛ по дорозі в Немішаєве. Внаслідок ДТП його мати, Ольга Титенко, член комісії No320209, загинула на місці. За словами свідків події, Олександр зараз знаходиться в лікарні з травмами голови.

Ольга Титенко жила в Козинцях і була прихожанкою і членом парафіяльної ради в храмі у священика Івана Дзюби.

В Ірпені перемагає кандидат в мери Олександр Маркушина. До міськради проходять депутати від партій: Голос, ЄС, БЮТ, "Слуга народу", "Нові обличчя". Мають шанси подолати 5% бар'єр Свобода, ОПЗЖ або "Наш край".

Відзначимо, місцеві вибори 25 жовтня виявилися складним випробування як для виборців, так і для членів виборчих комісій, в деяких містах підрахунок голосів тривав 40 годин поспіль. Згідно з опитуванням групи "Рейтинг", 40% виборців, які взяли участь у виборах, відзначали, що їм було складно розібратися в бюлетенях. Підготував/ла : Оксана Лебедина

ZN,UA


26 октября, 2020, 23:46

Боеприпасы утилизируют на специальных полигонах, гуманитарное разминирование Донбасса продолжается.

© Операция Объединенных сил / Facebook

Пиротехнические подразделения Государственной службы по чрезвычайным ситуациям за минувшие сутки обследовали 2 га территории и выявили 47 взрывоопасных предметов в Донецкой и Луганской областях, сообщил пресс- центр штаба ООС в понедельник, 26 октября.

Все найденные боеприпасы и другие взрывоопасные предметы были переданы для утилизации на специальном полигоне.

Согласно отчету Международного движения за запрет противопехотных мин, Украина входит в число стран с высокой смертностью от разрыва противопехотных мин.

Из-за боевых действий восток Украины превращается в наиболее заминированный регион в мире. Подробнее о проблеме разминирования Донбасса читайте в материале Аллы Котляр "Вместе - против мин?"в ZN.UA.

Подготовил/ла : Сергей Жуков

ZN,UA

UAmedia

ProEco - новостной мониторинг экологии Украины