Газета "Зеркало недели"


03 жовтня, 2021, 02:30

Саакашвілі і Ясько зустрічаються більше року.

© Скриншот Youtube

Народний депутат України від партії "Слуга народу"Єлизавета Ясько, перебуваючи на з'їзді партії "Слуга народу"в Трускавці, розповіла журналістам про хейт в свою сторону, який почався після того, як вона і екс- президент Грузії Міхаель Саакашвілі публічно зізналися в романі.

Так, колишній депутат Іванна Климпуш-Цинцадзе поцікавилися у Ясько, чи розлучився Саакашвілі зі своєю дружиною, на що депутат "Слуги народу"порадила Климпуш-Цинцадзе не цікавитися її особистим життям, а думати "про Україну і про захист українських інтересів".

Вона також зазначила, що на відео, яке всі обговорюють, Саакашвілі "говорить про те, що він вдячний своєму минулому, в тому числі своїй колишній дружині".

У коментарях журналістам Ясько уточнила, що роман з Саакашвілі триває більше року. Вона навіть знайома з мамою Саакашвілі і одним з його синів. А ще запевняє, що вона у нього зараз - єдина жінка, передає УНІАН.

Дружина Міхаеля - 52-річна Сандра Елізабет Рулофс - з Нідерландів. У шлюбі подружжя виховує двох дітей - Едуарда і Ніколоза. Офіційного повідомлення про розлучення пара не робила. Два тижні тому сім'я відпочивала в Греції. 1 жовтня вона написала пост, закликавши прихильників опозиції прийти на місцеві вибори і віддати свій голос за партію екс-президента. По матерiалам: УНІАН / Підготував/ла : Оксана Лебедина

ZN,UA


03 октября, 2021, 02:30

Саакашвили и Ясько встречаются больше года.

© Скриншот Youtube

Народный депутат Украины от партии "Слуга народа"Елизавета Ясько, находясь на съезде партии "Слуга народа"в Трускавце, рассказала журналистам о хейте в свою сторону, который начался после того, как она и экс-президент Грузии Михаэль Саакашвили публично признались в романе.

Так, бывший депутат Иванна Климпуш-Цинцадзе поинтересовались у Ясько, развелся ли Саакашвили со своей женой, на что депутат "Слуги народа"посоветовала Климпуш-Цинцадзе не интересоваться ее личной жизнью, а думать "об Украине и о защите украинских интересов".

Она также отметила, что на видео, которое все обсуждают, Саакашвили "говорит о том, что он благодарен своему прошлому, в том числе своей бывшей жене".

В комментариях журналистам Ясько уточнила, что роман с Саакашвили длится больше года. Она даже знакома с мамой Саакашвили и одним из его сыновей. А еще уверяет, что она у него сейчас - единственная женщина, передает УНИАН.

Жена Михаэля - 52-летняя Сандра Елизабет Рулофс - из Нидерландов. В браке супруги воспитывают двоих детей - Эдуарда и Николоза. Официального сообщения о разводе пара не делала. Две недели назад семья отдыхала в Греции. 1 октября она написала пост, призвав сторонников оппозиции прийти на местные выборы и отдать свой голос за партию экс-президента. По материалам: УНИАН / Подготовил/ла : Оксана Лебедина

ZN,UA


03 жовтня, 2021, 01:09

Витрати на ремонти доріг вже зросли на мільярд.

© Укравтодор / Facebook

"Слуги народу"презентували на з'їзді в Трускавці реформу трансформації інфраструктури до 2023 року. Зокрема, за словами міністра інфраструктури Олександра Кубракова, до 2023 року уряд має намір оновити всю дорожню мережу країни, а це 24 тис. км.

Президент Володимир Зеленський в свою чергу зазначив, що Україна - перша в Європі за кількістю якісних доріг.

"Була у нас інфраструктура? Ні. Ми - перші в Європі за кількістю якісних кілометрів доріг", - зазначив президент, передає прес-служба "Слуги народу".

Крім того, в сфері трансформації інфраструктури планують створити 25 індустріальних парків, будуть створені спеціальні туристичні економічні зони, а 10 нацпарків стануть справжніми туристичними об'єктами з необхідною інфраструктурою. Також поїзда Інтерсіті з'єднають усі обласні центри, сіті- експрес запрацює в Києві, Львові, Дніпрі та Харкові.

Раніше повідомлялося про те, що на ремонт доріг планують витратити 240 млрд грн. В 2021 році витрати на ремонт доріг зросли на мільярд грн - до 116,25 млрд грн.

Детальніше про проект "Велике будівництво", куди другий рік поспіль зливають мільярди бюджетних коштів, читайте в статті Юрія Ніколова "Війна за гроші "Великого будівництва". Другий фронт"

Підготував/ла : Оксана Лебедина

ZN,UA

UAmedia

ProEco - новостной мониторинг экологии Украины