Газета "Вечерний Харьков"


Сергій Пасько 08:09

3 листопада 2022 року під час відпрацювання території Основ'янського району дільничні офіцери поліції зупинили громадянина, який мав при собі мішок з мідними дротами. Правоохоронці встановили особу правопорушника. Ним виявився чоловік 1975 року народження. В ході досудового розслідування встановлено, що у період з 27 жовтня по 3 листопада минулого року зловмисник чотири рази проник до магазину та викрав три радіатори опалення й близько 5 кілограмів мідних дротів. Викрадені радіатори чоловік продав, а дроти збирався здати до пункту приймання металобрухту. Загальна сума викраденого майна склала близько 17 тисяч гривень. Порушнику повідомлено про підозру у скоєнні злочину.

Вечерний Харьков


Сергій Пасько 13:31

Незабаром лампи можна буде обміняти в межах нової програми енергозбереження для населення, яку ініціював Президент України Володимир Зеленський. Загалом українцям планується роздати 50 мільйонів лампочок - по 5 в одні руки. Жителі Харківської області отримають 1 мільйон LED-ламп. Наразі ще триває бета-тестування процедури запису на обмін через "Дію". Коли і яким чином жителі Харківщини зможуть скористатися програмою, буде повідомлено згодом.

Вечерний Харьков


Сергій Пасько 12:44

19 січня у 172 православних храмах міста та області відбудуться урочистості з нагоди відзначення Богоявлення Господнього. Для проведення релігійних обрядів облаштовано 53 відкритих водоймища та джерел для купань.
Очікується, що участь у цих заходах візьмуть близько 15 тисяч громадян.

Вечерний Харьков

UAmedia

ProEco - новостной мониторинг экологии Украины