Газета "Моя газета+"


Хмельницький зайняв 14 місце у рейтингу прозорих міст України.

"Кульгає"відкрита інформація з житлової політики, закупівель і комунального майна. З

а півроку ці показники хочуть підняти. Для цього планують створити на сайті відкриті реєстри на житлові приміщення та оприлюднити перелік актуальних закупівель та майна.

Міський голова Олександр Симчишин підписав меморандум про співпрацю з головою ГО "Хмельницька ініціатива"Олегом Черненком Вікторія БАРИЦЬКА access_time Вчора о 13:18 more_horiz share 0 chat_bubble 1 visibility 408 Transparency International Ukraine визначили рейтинг 100 найбільш прозорих міст України. На 14 сходинці опинився Хмельницький. Найпрозорішими сферами визнали інформування про роботу місцевих органів влади, доступ та участь громадян у вирішенні питань місцевого значення та освіта. Ці напрями отримали від 4,5 до 5,9 балів.

А от "кульгають"у Хмельницькому такі показники як житлова політика, закупівлі та комунальне майно. - Якщо якийсь документ не опубліковано на сайті, значить, пересічний громадянин не може його побачити. Наприклад, як просувається черга на квартири. Я визначив кілька точок, які найлегше покращити без витрат бюджетних коштів.

Тобто це можуть зробити самі ж працівники міської ради, - пояснює голова ГО "Громадська ініціатива"Олег Черненко. Проект розрахований на півроку. Вже за шість місяців запланували "закинути"на сайт міської ради чимало інформації, яка зараз доступна лише за запитами. Її розбили на декілька розділів.
Посилання на джерело: https://vsim.ua/Podii/cherga-na-zhitlo-i-perelik- mayna-za-pivroku-sayt-hmelnitskoyi-miskradi-10680272.html

Хмельницкий портал Моя газета +


Плюс один через Хмельницький Посилання на джерело: https://vsim.ua/DTP/plyus-odin-cherez-hmelnitskiy- ukrzaliznitsya-priznachila-pershi-dodatk-10680390.html

На період великодніх свят через Хмельницький курсуватиме ще один додатковий поїзд.

Доїхати можна буде до Львова та Києва. Через ажіотаж, заздалегідь подбайте про квитки.

З 7 до 10 квітня українці матимуть вихідні.

Тож "Укрзалізниця"призначить додаткові потяги на ці дні. Наразі у прес- службі ПАТ "Укрзалізниця"повідомили про чотири додаткові потяги.

Зокрема, через Хмельницький пустять поїзд N 191/192 Київ - Львів. Він прибуває до Хмельницького зі Львова об 15:15.

Посилання на джерело: https://vsim.ua

Хмельницкий портал Моя газета +


Депутати Хмельницької міської ради планують виділити 2,4 млн. грн на виготовлення проектно-кошторисної документації з будівництва палацу спорту і льодового палацу, ділянких яких розміщені у центральній частині міста.

Відповідний проект змін до міського бюджету на 2018 рік з'явився на сайті міської ради.

Палац спорту мають звести на вул. Прибузькій, 5/1А на земельній ділянці площею 25,2 тис. кв. м. Прогнозується, цей об'єкт повинен покращити спортивну інфраструктуру підготовки команд з ігрових видів спорту, збільшення кількості дітей та підлітків, які будуть займатися регулярними заняттями фізичною культурою та спортом; дасть можливість місту приймати матчі Єврокубків з футзалу та волейболу.

Будівництво льодового палацу очікується на вул. Прибузькій, 7/3А. Площа земельної ділянки - 25 тис. кв. м. Палац може використовуватися для проведення повноцінних тренувань та виступів хмельницьких спортсменів щорічно і незалежно від погодних умов; місто зможе приймати змагання з хокею, фігурного катання та інших зимових видів спорту.

Виготовлення зазначених проектно-кошторисних документації дасть можливість подати ці об'єкти на співфінансування за рахунок коштів державного бюджету, зазначається у пояснювальній записці до бюджету.https://ngp-ua.info

Хмельницкий портал Моя газета +

UAmedia

ProEco - новостной мониторинг экологии Украины