Газета „Закон і Бізнес”


1089

Суд обрав запобіжний захід відомому провокатору зірок Віталію Седюку, відпустивши його під особисте зобов'язання на 60 діб.

Як повідомляє УП, таке рішення сьогодні оголосив Дніпровський райсуд міста Києва, передає "Закон і Бізнес".

"Клопотання задовольнити. Застосувати до Седюка запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання. Зобов'язати Седюка прибувати за кожною вимогою до суду, слідчого управління НП, тощо", - оголосив суддя.

Він також зобов'язав пранкера повідомляти про зміну місця проживання та здати паспорти для виїзду за кордон.

Як відомо, Седюка затримали після того, як він вискочив на сцену Євробачення без штанів, коли там виступала Джамала.

Закон і Бізнес

Закон і Бізнес


547

За результатами дослідження "Вибір клієнта: ТОП-100 найкращих юристів України-2017"керуючий партнер ЮФ "Ілляшев та партнери"Михайло Ілляшев і старший партнер Роман Марченко увійшли до сотні найкращих юристів України.

На думку представників українського бізнесу, М.Ілляшев є одним з найкомпетентніших юристів у сферах судової практики, нерухомості та будівництва. Р.Марченка визнано одним з найкращих юристів у сфері транспортного права.

Рейтингове дослідження "Вибір клієнта: ТОП-100 найкращих юристів України"проводиться одним з юридичних видань. Результати моніторингу 19 галузей юридичної практики ґрунтуються на конфіденційних відповідях топ-менеджерів і корпоративних юристів із понад 2000 провідних українських і міжнародних компаній, що працюють в Україні.

Закон і Бізнес


546

По результатам исследования "Выбор клиента: ТОП-100 лучших юристов Украины- 2017"управляющий партнер ЮФ "Ильяшев и партнеры"Михаил Ильяшев и старший партнер Роман Марченко вошли в сотню лучших юристов Украины.

По мнению представителей украинского бизнеса, М.Ильяшев является одним из самых компетентных юристов в сферах судебной практики, недвижимости и строительства. Р.Марченко признан одним из лучших юристов в области транспортного права.

Рейтинговое исследование "Выбор клиента: ТОП-100 лучших юристов Украины"проводится одним из юридических изданий. Результаты мониторинга 19 отраслей юридической практики основаны на конфиденциальных ответах топ-менеджеров и корпоративных юристов из более 2000 ведущих украинских и международных компаний, работающих в Украине.

Закон і Бізнес

UAmedia

ProEco - новостной мониторинг экологии Украины