Газета "Волинь"

Прихильники вийшли на площу Свободи в центрі столиці Грузії

Тисячі людей зібралися сьогодні на площі Свободи в центрі Тбілісі на акцію з вимогою звільнення експрезидента Грузії Міхеїла Саакашвілі, передає грузинська служба Радіо Свобода.

Як повідомляє агентство "Новини-Грузія", акція почалася з того, що гендиректор опозиційного каналу "Мтаварі"і один з адвокатів Саакашвілі Ніка Гварамія зачитав його послання, в якому той закликав громадськість країни до примирення й об'єднання.

Суспільство, в якому люди ображені один на одного, ніколи не ставило свою країну на шлях прогресу, ніколи не створювало нічого цінного і завжди терпіло поразку від власного гніву і агресії.

Саакашвілі також закликав прихильників опозиції об'єднатися та 30 жовтня проголосувати за кандидатів від "Національного руху", які вийшли у другий тури практично у всіх великих містах Грузії на місцевих виборах.

"Черговий реванш і помста морально зруйнують наше суспільство і в кінцевому підсумку зруйнують нашу країну, попереду на нас чекають великі зміни, але для цього ми повинні забути всі образи, відкинути тягар негативних емоцій, тому що без цього країна не може рухатися вперед. Суспільство, в якому люди ображені один на одного, ніколи не ставило свою країну на шлях прогресу, ніколи не створювало нічого цінного і завжди терпіло поразку від власного гніву і агресії", - йдеться в зверненні Саакашвілі.

Волинь

У судовій залі чоловік визнав провину

У суді в Локачах розглянули справу щодо керівника фермерського господарства "Перлина Стоходу", розташованого у селі Семеринське.

Про це інформує Район. Локачі.

Наклали на нього стягнення у вигляді штрафу 85 вісімдесят п`ять гривень.

У протоколі йдеться, що за результатами камеральної перевірки, встановили факт несвоєчасності сплати керівником ФГ узгодженої суми податкового (грошового) зобов`язання зі сплати єдиного податку четвертої групи сільськогосподарських товаровиробників, у яких частка сільськогосподарського виробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75% за ІІ квартал 2021 року (граничний термін сплати - 30.07.2021 року, фактично сплачено - 06.08.2021 року).

Керівника визнали винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 163-1 КУпАП, та наклали на нього стягнення у вигляді штрафу 85 вісімдесят п`ять гривень.

Волинь

У Нововолинську у День Покрови відбулися урочистості, присвячені вшануванню воїнів АТО і рідних тих, хто загинув на Незалежність України

Душевною і щирою видалася зустріч міського голови Бориса Карпуса з матерями і дружинами загиблих солдат, яким вручили троянди і гарні подарунки. Очільник громади відповів на запитання, які прозвучали в залі.

Символічна могила борцям за волю України зібрала в цей день військовослужбовців Збройних Сил України, ветеранів національно - визвольного руху та нинішньої війни,представників міської влади, громадських організації, духовенства, де відбулася панахида.

Учасники дійства хресним ходом прийшли до меморіальної стели "Слава Україні! Героям слава", де Божим словом під керівництвом декана Нововолинського деканату митрофорного протоієрея Степана Фульмеса і духовним піснеспівом пом'янули загиблих Героїв. Були освячені меморіальні дошки, які встановлять на будинках, де мешкали бійці, які не повернулися додому.

Літературно - музична композиція на сцені площі імені В'ячеслава Чорновола устами її учасників закликала нововолинців до вшанування Героїв сьогодення. Міський голова Борис Карпус відзначив подяками і медаллю "За заслуги"ветеранів УПА, військовослужбовців Збройних Сил України.

До присутніх звернувся військовий капелан Павло Гаврилюк і вручив міському голові військовий пайок та Біблію. Начальник Другого відділу Володимир - Волинського районного територіального центру комплектації і соціальної підтримки підполковник Олександр Кондисюк , який пройшов горнило війни на Сході, подякував воїнам за їхній ратний подвиг і висловив впевненість у нашій перемозі.

Душевною і щирою видалася зустріч міського голови Бориса Карпуса з матерями і дружинами загиблих солдат, яким вручили троянди і гарні подарунки. Очільник громади відповів на запитання, які прозвучали в залі.

Вся центральна частина міста була насичена військовими, які пропонували скуштувати солдатської каші, розібрати автомат, ознайомитися з видами стрілецької зброї. Нововолинські аматори сцени і запрошені гурти дарували нововолинцям і гостям міста патріотичні мелодії.

Алла Лісова

Читати також:5 добровольців з Луцька, які першими пішли в АТО отримали квартири

Волинь

UAmedia

ProEco - новостной мониторинг экологии Украины