Газета "Волинь"

Гроші перерахували за договорами, а поставки товарів не було

За процесуального керівництва прокуратури Волинської області повідомлено про підозру в розтраті та заволодінні 700 000 грн державних коштів і службовому підробленні керівникам державного та приватного підприємств.

Як встановило слідство, у результаті оборудки, реалізованої колишнім директором державного підприємства "Дослідне господарство "Перемога"та керівником приватного підприємства, на розрахункові рахунки суб'єкта господарювання було перераховано 700 тис грн за договорами, поставки по яких насправді не відбувалися. Для створення видимості цих операцій обидва посадовці складали підроблені документи.

У подальшому керівник приватної фірми легалізував ці кошти, відтак йому повідомлено про підозру ще і в легалізації коштів, одержаних злочинним шляхом, у великому розмірі.

У результаті оборудки, реалізованої колишнім директором державного підприємства "Дослідне господарство "Перемога"та керівником приватного підприємства, на розрахункові рахунки суб'єкта господарювання було перераховано 700 тис грн за договорами, поставки по яких насправді не відбувалися.

Остаточно дії колишнього директора державного підприємства кваліфіковані за ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України, керівника приватної фірми - за ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366, ч. 2 ст. 209 КК України.

До слова, за вчинення таких злочинів Кримінальним кодексом України передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Виявили факти злочинної діяльності керівників підприємств прокурори спільно зі слідчими Слідчого управління ГУ НП у Волинській області за оперативного супроводження Управління Служби безпеки України в області.

Наталка Мурахевич, прессекретар прокурора області

Волинь

Біда сталась у багатодітній родині в селі Малушка Березнівського району

Ймовірно, причиною отруєння стала несправність газового котла, повідомили у ДСНС України.

Вік дітей - від року до чотирнадцяти...

На щастя, ніхто не загинув, однак десятьох діток та одного дорослого довелось шпиталізувати. У них отруєння середньої важкості. Вік дітей - від року до чотирнадцяти...

Волинь

Учора, в рамках міжнародного проекту "Полісся - дика природа без кордонів", Національного парку передано новий двигун до човна Mercury 20

"Завдяки цьому, в екологів буде можливість ефективніше охороняти територію парку "Прип'ять-Стохід", досліджувати рослинний світ, зокрема, червонокнижний. Адже водні артерії - у поліському краї є своєрідними шляхами, якими можна пересуватися лише човном", - розповів директор Олександр Сашук. За його словами на території Національного парку 78 км річки Прип'ять і 28 км - Стохода. Адже водні артерії - у поліському краї є своєрідними шляхами, якими можна пересуватися лише човном.

Головна мета проєкту - відновити в одному з найбільших природних районів Європи природну систему, екологічно спроможну формувати ландшафт та забезпечувати ефективну охорону і різноманіття шляхом підвищення природоохоронний статус проектного регіону та забезпечення сталого збереження особливо цінних природних середовищ проектного регіону.

Територія проєкту - Прип'ятьське Полісся у транскордонному форматі (Україна - Білорусь).

Волинь

UAmedia

ProEco - новостной мониторинг экологии Украины