Газета "Волинь"

До загибелі птаха лишалися лічені годин...

Сьогодні, 30 листопада, від жителів м Здолбунів надійшло повідомлення, що в місцевій водоймі гине поранений лебідь, повідомляє Головне управління ДСНС України в Рівненській області.

До місця пригоди було направлено бійців 18-ї державної пожежно-рятувальної частини з районного центру. Після повного одужання лебедя передадуть до Рівненського зоопарку.

Прибувши на місце події рятувальники на човні за допомогою спецзасобів пробили кригу та витягнули лебедя, після чого передали ветеринарному лікарю для огляду.

Після повного одужання лебедя передадуть до Рівненського зоопарку.

Волинь

Кожен з дітлахів прагнув погладити кудлатого

Благодійна акція "Їм потрібна наша допомога"стартувала! Саме напередодні Всесвітнього дня домашніх тварин учні 3-В та 3-Г класів гімназії No4 принесли багато необхідних речей та смаколиків для собачок та котів з КП "Ласка", повідомляє Волинська обласна бібліотека для дітей. Пані Юля прийшла на зустріч з чудовим стареньким песиком Борисом, який легко полонив серця усіх присутніх.

Діти та дорослі щиро перейнялись долею тварин, які не мають власної домівки і про яких дуже зворушливо розповіла заступник директора ПК "Ласка"Юлія Сухоставська.

Пані Юля прийшла на зустріч з чудовим стареньким песиком Борисом, який легко полонив серця усіх присутніх. А ще діти поділились малюнками та фотографіями своїх домашніх улюбленців і розповіли про них цікаві історії.

Волинь

Пацієнтам та працівникам Волинського обласного госпіталю ветеранів війни продемонстрували документальну стрічку "Я вірю, що закінчиться війна"

Учасники АТО, а також представники старшого покоління ветеранів зібралися в невеликому залі, щоб переглянути відео про захисників України з Горохівського району. Хоча більшість пацієнтів госпіталю своїми очима бачили війну, чимало з них не могли стримати сліз під час перегляду фільму.

Щиріше, ніж будь-які слова...

Обговорюючи згодом стрічку, протоієрей УПЦ КП, капелан Степан Гайгель зазначив, що, коли був на передовій, ніколи не плакав, а це відео його розчулило, тому він вважає, що такі сюжети потрібно демонструвати на Донбасі, щоб повністю навернути людей, спантеличених російською пропагандою, на наш бік.

Ініціатор створення фільму Євгенія Харків розповіла, що розуміє емоції глядачів, як ніхто, адже сама чекала впродовж 15 місяців свого чоловіка із фронту.

Ветерани вважають, що такі фільми потрібні!

Головний редактор газети "Волинь"Олександр Згоранець подарував бійцям спеціальний випуск видання - "Фронтову читанку", нові випуски журналів "Так ніхто не кохав", "Читанка для всіх"та "Цікавої газети на вихідні".

Волинь

UAmedia

ProEco - новостной мониторинг экологии Украины