Газета "Волинь"

Товариш "рятував"водія-порушника від поліції: на місце події викликали слідчих

10 лютого у Луцьку під час патрулювання вулицею Володимирською, патрульні помітили автомобіль ВАЗ 2101, якого зупинили відповідно до ст. 35 Закону України "Про Національну поліцію".

Під час перевірки документів у 44-річного водія, поліцейські встановили, що він позбавлений права керування Горохівським районним судом Волинської області за керування у стані сп'яніння.

Під час перевірки документів у 44-річного водія, поліцейські встановили, що він позбавлений права керування Горохівським районним судом Волинської області за керування у стані сп'яніння.

Під час проведення розгляду справи пасажир вказаного автомобіля вирішив "допомогти"товаришу та запропонував патрульним неправомірну вигоду.

Екіпаж неодноразово попереджав чоловіка про кримінальну відповідальність, однак останній на це не реагував та поклав у документи в службовому автомобілі грошові кошти.

На місце події патрульні викликали слідчо-оперативну групу, а на порушника склали адміністративний матеріал за ч. 4 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, позбавленою права керування транспортними засобами) КУпАП.

Волинь

Концепцію пристосування Замку Радзивілів після його відновлення обговорювали учасники робочої групи з реалізації в області проєкту програми "Велика реставрація", засідання якої відбулося 10 лютого 2022 року під керівництвом заступника голови ОДА Андрія Ярмольського

Зокрема, як наголосив заступник очільника області, дуже важливо визначитись що буде розміщено у відреставрованому Замку Радзивілів для його самоокупності, йдеться на сайті Волинської ОДА.

"Це буде велике приміщення, яке потрібно буде утримувати та опалювати, тому не можна забувати про економічну складову проєкту. Тож під час розробки проєктно-кошторисної документації ми повинні детально врахувати подальше стратегічне призначення та використання цієї пам'ятки архітектури. Так ми зможемо дати чіткі завдання проєктантам", - зазначив Андрій Ярмольський.

Є кілька варіантів, котрі власне й обговорили члени групи. Серед них - розміщення у частині приміщень готелю, музею, конференц-залу та торгівельних площ крафтовими товарами, аби це приносило дохід громаді на утримання замку.

Нагадаємо, відновлення Олицького замку стартувало у 2021 році у рамках програми Президента України "Велика реставрація". Так, Волинь отримала перший транш з державного бюджету на суму 10 мільйонів гривень, які розподілили для проведення археологічних робіт на території замку. На сьогодні археологічні роботи проведені і за їх результатами є висновки фахівців щодо старту реставрації.

Відтак, голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко дав доручення робочій групі напрацювати пропозиції для розвитку Замку Радзивілів як туристичного магніту.

До слова, є кілька варіантів, котрі власне й обговорили члени групи. Серед них - розміщення у частині приміщень готелю, музею, конференц-залу та торгівельних площ крафтовими товарами, аби це приносило дохід громаді на утримання замку. Усі пропозиції опрацюють фахівці та дадуть рекомендації уже найближчим часом.

Волинь

Вони вже не вперше йдуть на допомогу онохворій малечі та допомагають боротися із недугою

11 лютого 20 працівників різних підрозділів ГУНП знову долучилися до допомоги маленьким пацієнтам онкогематологічного відділення Рівненської обласної дитячої лікарні, повідомляє поліція Рівненської області.

Одна здача крові від донора здатна врятувати три дитячих життя.

За даними лікарів, одна здача крові від донора здатна врятувати три дитячих життя. А для лікування онкохворих пацієнтів потрібна чимала кількість крові та її компонентів, а відтак - постійне поповнення запасів.

Волинь

UAmedia

ProEco - новостной мониторинг экологии Украины