Газета "Волинь"

Долю зустрічі вирішив пенальті

"Волинь" (Луцьк) - "Авангард" (Краматорськ) - 0:1 (Ігор Кірієнко, 76 хв. (з пенальті))

Чемпіонат України з футболу, Перша ліга. 19 тур. 23 березня 2019 року. Луцьк. Стадіон "Авангард". Головний суддя Андрій Коваленко (Полтава).

Луцька "Волинь"розпочинає післязимову частину сезону з домашньої поразки. Луцька "Волинь"розпочинає післязимову частину сезону з домашньої поразки.

Опинившись у другому таймі в більшості, підопічні Андрія Тлумака довмілися... заробити пенальті у власні ворота. З "точки"Ігор Кірієнко Богдана Когута переграв без проблем.

А на останніх хвилинах матчу "Авангард"взагалі опинився вдев'ятьох проти одинадцяти господарів. Проте й це волинянам не допомогло.

В активі "Волині"лишається 30 очок (шість, нагадаємо, з клубу зняли за борги), лучани посідають шосте місце.

Волинь

Як йдеться у заяві прокуратури Південного округу Нью-Йорка від 21 березня, картина "Закохана пара"П'єра Луї Ґудро була вкрадена з музею Ханенків близько 1943 року

За повідомленням, упродовж багатьох років картину вважали зниклою, інформує Історична правда з посиланням на Радіо Свобода.

У повідомленні перед аукціоном вказувалося, що картина зберігалась у приватній колекції в Лондоні, а пізніше - в Массачусетсі.

У січні 2013 року полотно виставили як лот аукціону в Нью-Йорку. У повідомленні перед аукціоном вказувалося, що картина зберігалась у приватній колекції в Лондоні, а пізніше - в Массачусетсі.

Прокуратура звернулася до суду з клопотанням вилучити картину і повернути її до Києва.

Волинь

Фахівці управління юстиції проконсультували посадовців ОТГ

Працівники сектору взаємодії з суб'єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Жанна Андрійчук та Юлія Харчик з метою якісного і ефективного надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та бізнесу провели робочу зустріч із державним реєстратором Цуманської селищної ради Світланою Гриценя, повідомили в Головному територіальному управлінні юстиції у Волинській області.

Було обговорено проблемні питання, які виникають у цій сфері, зміни до Порядку ведення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Порядку передачі та зберігання реєстраційних справ.

Було обговорено порядок реалізації експерементального проекту з організації визначення професійної компетентності осіб, які мають намір здійснювати функцію державного реєстратора прав на нерухоме майно або державного реєстратора юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Разом з тим, було обговорено порядок реалізації експерементального проекту з організації визначення професійної компетентності осіб, які мають намір здійснювати функцію державного реєстратора прав на нерухоме майно або державного реєстратора юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Юристи також зустрілися з працівниками Цуманської ОТГ та поінформували про початок всеукраїнської правопросвітницької кампанії "Я маю право голосу", а також поспілкувалися з жителями про те, як змінити місце голосування, особливості участі у виборах окремих категорій осіб, як проголосувати за місцем перебування та про відповідальність, яка настає за порушення на виборах.

Волинь

UAmedia

ProEco - новостной мониторинг экологии Украины