Газета "Волинь"

Різницю між двома датами відзначення Різдва Христового митрополит Луцький і Волинський пояснював під час учорашньої проповіді у кафедральному соборі Святої Трійці

На сайті Волинської єпархії УПЦ (КП) зазначається, що насамперед високопреосвященний наголосив, що у святкуванні Різдва "для віруючої людини найважливіше сприйняти серцем те, що Ісус Христос прийшов у цей світ, народився", сприйняти через віру. Внаслідок зміни календарів у попередніх століттях відбулася деяка плутанина, тож дехто каже - "католицьке Різдво", "православне Різдво". Немає католицького Різдва, нема православного Різдва, є Різдво Господа нашого Ісуса Христа. А тому говорити треба правильно, і жити треба правильно", - пояснив керуючий єпархією.

Немає католицького Різдва, нема православного Різдва, є Різдво Господа нашого Ісуса Христа. А тому говорити треба правильно, і жити треба правильно.

"Я хочу, щоб ми самі, наша православна громада, мала свої цінності", - зазначив митрополит Михаїл та побажав: "...Жити згідно з євангельською істиною, жити згідно з тим, що нам дає спасіння. Це ісповідання того, що Ісус Христос народився. Це ісповідання того, що Ісус Христос за нас постраждав. Це ісповідання того, що Ісус Христос "смертю смерть подолав і тим, що в гробах, життя дарував". Тому хай милосердний Господь допоможе нам відкинути все чуже, а прийняти те, що приймає наша душа, наш розум і що є корисним для нашого спасіння", - сказав владика Михаїл.

Волинь

... але й корисне для здоров'я людини дієтичне м'ясо

Гіркий присмак від збитку відчула жителька селища Сенкевичівка Горохівського району. 28-річна господиня бідкається, що котрісь ледарі поцупили у неї п'ятеро кроликів. Находитися-наробитися біля тваринок треба було не один день, а злодійська натура поживилася ними за одну ніч.

Нероби теж хочуть святкувати і не боятимуться гріха.

Горохівські поліцейські радять господарям додати пильності у своїх домогосподарствах: наближаються довгі новорічно-різдвяні свята. Нероби теж хочуть святкувати і не боятимуться гріха.

Леся ВЛАШИНЕЦЬ.

Волинь

Члени ЦВК дійшли висновку, що його не може бути зареєстровано через судимість у справі Кировлеса, незважаючи на те, що вирок по ній було скасовано Європейським судом

У понеділок, 25 грудня, російський Центрвиборчком відмовив засновнику Фонду боротьби з корупцією Олексію Навальному в допуску до участі в президентських виборах 2018 року, повідомляє Новое время.

Як повідомляє РБК, члени ЦВК дійшли висновку, що його не може бути зареєстровано через судимість у справі Кировлеса, незважаючи на те, що вирок по ній було скасовано Європейським судом.

"Ваші юридичні побудови абсолютно невірні. Російська Федерація не виконала вимогу Європейського суду (скасувати вирок у справі Кировлеса)", - підкреслив опозиціонер. За словами Навального, "рішення про недопуск на вибори виключить мільйони людей з цих виборів", так як він представляє "величезну кількість виборців".

За словами Навального, "рішення про недопуск на вибори виключить мільйони людей з цих виборів", так як він представляє "величезну кількість виборців".

"Ви сидите тут, живі люди, рожеві, вгодовані. Я розумію складність вашої ситуації, але можна ж раз в житті зробити правильну річ", - зазначив він.

Втім, незважаючи на всі доводи, більшістю голосів ЦВК відмовив Навальному в реєстрації.

Після цього російський опозиціонер опублікував на своєму YouTube-каналі відео із закликом до "страйку виборців".

"Ми оголошуємо страйк виборців. Процедура, в якій нам пропонують брати участь, не є виборами. У ній бере участь лише Путін і ті кандидати, яких він особисто вибрав, які не представляють для нього ні найменшої загрози", - йдеться в ньому.

Волинь

UAmedia

ProEco - новостной мониторинг экологии Украины