Газета "Вісник"

15-річний Дмитро Гулюк у п'ятницю повертався додому у Луцьк з Ковеля, де навчається у ліцеї з військовою підготовкою, маршруткою "Шацьк-Луцьк". Хлопець - син загиблого на Луганщині волинського прикордонника Сергія Гулюка - мав пільговий "нульовий"квиток. Однак водій брутально вигнав хлопця із автобуса.

Про інцидент розповіла у "Фейсбук"мама Дмитра Юлія Гулюк.
"Водій заставив вийти дитину з маршрутки, тягнувши хлопця за руку, вирвавши в нього з рук рюкзака та кинувши на протилежне сидіння. Діма змушений був вийти. Водій свій вчинок мотивував тим: "У мене таких як ти багато і я не змушений вас всіх возити". При тому, що у Дімі був нульовий квиток (безкоштовний квиток з оплаченим касовим збором). І ніхто з пасажирів не заступився за нього", - йдеться у дописі.

Ця ситуація обурила багатьох. Волонтер-самооборонівець Сергій Рижков також у "Фейсбук"написав спогад про те, як з побратимом забирав тіло Сергія Гулюка, та залишив побажання для водія.

"Це все що лишилось від солдата Сергія Гулюка. У перші дні війни він загинув під обстрілом на кордоні України з РФ. А коли я з Андрієм Лихим виносив з моргу Маріуполя його...не думав про амортизацію свого авто, про пальне, про зірвану спину (труну несли вдвох 200 метрів), бо вже був майже кінець робочого дня і працівники (під шипіння нам в слід) відмовились нам допомагати "мордам бандерівським"... А офіцер - супроводжувач з погранзастави Луцька втратив свідомість, бо стільки мертвих людей (просто на підлозі), не бачив ніколи... я теж не бачив , просто зціпив зуби і ніс, а ті "працівники"не пускали авто до моргу ("донесете, як його мамі треба, швидше"). Бажаю водію цього автобуса побачити той морг у сні. Як сниться він мені...і застиглі руки тих десятків хлопців, які чіпляли мене за штани в тому морзі...І той запах мого одягу з яким зайшов додому", - написав Сергій Рижков.

Голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик публічно приніс вибачення родині Сергія Гулюка за прикрий інцидент, що стався з його сином Дмитром і дав доручення провести службове розслідування, притягнути до відповідальності як водія, так і перевізника.

"Нехай виховує своїх водіїв або відповідає за них. Ще раз вибачте, пані Юліє", - зазначив Володимир Гунчик.

Виховну бесіду з водієм автобуса "Шацьк-Луцьк"уже провели ветерани АТО на автостанції в обласному центрі. Завтра ж водія та перевізника запросили на нараду в ОДА. На ній мають бути й представники інших перевізників. Розмова обіцяє бути дуже сувора.

Вісник &Ко

У Луцьку 80-річна жінка подряпала бруківкою капот автомобіля позашляховика "Мерседес". Власниця авто викликала поліцію. Пенсіонерка пояснила, що зробила це, "аби водії там не паркувались". Власниця авто попросила провести з пенсіонеркою профілактичну бесіду, а заяву писати відмовилась.

Вісник &Ко

"Народна міліція "ЛНР"оприлюднила сюжет про виявлення тіл трьох українських військовослужбовців 16 окремого мотопіхотного батальйону 58 ОМБР, які загинули 23 листопада під час бою під Кримським на Луганщині. Поруч із тілами українських розвідників бойовики виявили згорток з прапором волинської громадської організації "Волинські патріоти", яка займається, у тому числі волонтерством для АТО. У нього був замотаний магазин від автомата та прикріплена до нього записка, в якій військові просили "витягнути"їх.

Вісник &Ко

UAmedia

ProEco - новостной мониторинг экологии Украины