Газета "Вісник"

Виявляється, на пляжах чудесного волинського озера Світязь не лише відпочивають, а й шукають ... золото. Перебуваючи на Світязі, кореспонденту "Володимир медіа"вдалося порозмовляти із чоловіком, який блукав берегом і водою із металошукачем в руках. На голові у нього навушники, на поясі сумка.

Співрозмовник зауважив, спершу придбав спорядження, до речі, не з дешевих, вартість якого у межах 10 тисяч гривень. Проте воно за сезон окупилося. Далі - справа техніки. Для прикладу, мовчки відкрив сумку та показав декілька золотих виробів. Найбільшим своїм уловом вважає золотий годинник, якого вдалося віднайти у піску.

За літо, тобто за сезон купання, такі шукачі загублених речей добряче заробляють на золотому та срібному ломі. У той час відпочивальники втрачають дорогоцінні речі. То ж добряче варто подумати, чи брати із собою ювелірні прикраси, як вибираєтесь на омріяний відпочинок.

Вісник &Ко

За 7 місяців 2018 року на Волині сплачено 145,2 мільйона гривень військового збору. Це на 30 відсотків більше минулорічного показника за аналогічний період, -повідомляє прес-служба ГУ ДФС Волині.

Оскільки військовий збір справляється з легально виплачених доходів, то волинські акцентують увагу працедавців на важливості повної легальної оплати праці.

"Стабільний ріст надходжень військового збору, безумовно, пов'язаний з підвищенням стандартів оплати праці. Разом з тим, варто особливо відзначити надзвичайно відповідальну позицію більшості волинських працедавців, які не лише гідно оплачують працю своїх найманих працівників, а й своєчасно переказують передбачені законом податки до бюджету. А значить армія отримує належне фінансування, а громадяни можуть розраховувати на соціальні виплати в майбутньому", - зазначає начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Керівник волинських фіскалів підкреслила, що кожен, хто отримує легальну зарплату чи інші доходи, що підлягають оподаткуванню, фактично щомісяця інвестує в оборону держави.

Вісник &Ко

Національна бібліотека України імені В.І. Вернадського, Інститут біографічних досліджень передали у головну книгозбірню Волині - державну обласну універсальну наукова бібліотека ім. Олени Пчілки диплом для вручення Володимирові Рожку, видатному досліднику духовної історії краю. Про це повідомляє "Волинська правда".

Як повідомляли ЗМІ, книга "Високопреосвященний Никанор Абрамович, архієпископ Київський і Чигиринський, митрополит УАПЦ на еміграції"ввійшла до ТОП-10 Всеукраїнського бібліотечного "Біобіліографічного рейтингу 2017"у номінації "Життєпис". Вона талановито написана нашим відомим краянином на документальних та історичних джерелах держархівів Волинської, Житомирської, Рівненської, Тернопільської областей, Західної діаспори, джерел, виявлених під час наукових подорожей автора в місцях, пов'язаних з ім'ям владики Никанора, всієї давньої волинської священичої родини Абрамовичів.

Володимир Рожко - історик-архівіст, релігієзнавець, почесний професор СНУ імені Лесі Українки, дійсний член Інституту дослідів Волині у Вінніпезі, кандидат церковно-історичних наук.

Вісник &Ко

UAmedia

ProEco - новостной мониторинг экологии Украины