Газета "Сегодня"


Сегодня, 18:45

Поединок пройдет в Канаде и начнется глубокой ночью с субботы на воскресенье, смотреть бой можно на эфирном и спутниковых каналах

Бой Гвоздик - Стивенсон пройдет в ночь с субботы на воскресенье

Бой Александр Гвоздик - Адонис Стивенсон за титул чемпиона мира по версии WBC в полутяжелом весе состоится в ночь с субботы на воскресенье по киевскому времени. Мы проводим онлайн боя Гвоздик - Стивенсон: следите за обновлениями и вы ничего не пропустите. Вечер бокса в канадском Квебеке начнется в 17:00 по местному времени (00:00 по Киеву). Главный бой вечера запланирован на 20:00 - в Киеве в этот момент будет 03:00 ночи 2 декабря. Раннее начало по канадскому времени связано с поединком Фьюри - Уайлдер, который также состоится в ночь на воскресенье. Чтобы бои не пересекались по времени, поединок Гвоздика и Стивенсона начнется раньше (по Киеву - глубокой ночью).

Смотреть бой Гвоздик - Стивенсон в прямом эфире можно на канале "Интер". Также поединок покажут на спутниковых каналах "Матч ТВ"и "Матч Боец". В Америке бой показывает канал Showtime.

Гвоздик - Стивенсон: прогноз букмекеров. Эксперты считают украинца фаворитом боя. Коэффициент на победу Гвоздика равен 1.50, тогда как на победу Стивенсона можно сделать ставку с коэффициентом 2.75, а на ничью - 25. Интересно, что наиболее вероятным исходом букмекеры считают победу Гвоздика в 4-6 раундах.

Отметим, что если Александр Гвоздик победит, то станет четвертым украинцем, владеющим чемпионским поясом в профессионалах. На данный момент наши чемпионы: Василий Ломаченко, Александр Усик и Артем Далакян.

Сегодня.ua


Сьогодні, 18:45

Поєдинок пройде в Канаді і почнеться пізно вночі з суботи на неділю, дивитися бій можна на ефірному і супутникових каналах

Бій Гвоздик - Стівенсон пройде в

Бій Олександр Гвоздик - Адоніс Стівенсон за титул чемпіона світу за версією WBC в напівважкій вазі відбудеться в ніч з суботи на неділю за київським часом. Ми проводимо онлайн бою Гвоздик - Стівенсон: слідкуйте за оновленнями і ви нічого не пропустіть. Вечір боксу в канадському Квебеку розпочнеться о 17:00 за місцевим часом (00:00 за Києвом). Головний бій вечора запланований на 20:00 - в Києві в цей момент буде 3:00 ночі 2 грудня. Ранній початок по канадському часу пов'язано з поєдинком Ф'юрі - Уайлдер, який також відбудеться в ніч на неділю. Щоб бої не перетиналися по часу, поєдинок Гвоздика і Стівенсона почнеться раніше (за Києвом - пізно вночі).

Дивитися бій Гвоздик - Стівенсон в прямому ефірі можна на каналі "Інтер". Також поєдинок покажуть на супутникових каналах "Матч ТВ"і "Матч Боєць". В Америці бій показує канал Showtime.

Гвоздик - Стівенсон: прогноз букмекерів. Експерти вважають українця фаворитом бою. Коефіцієнт на перемогу Гвоздика дорівнює 1.50, тоді як на перемогу Стівенсона можна зробити ставку з коефіцієнтом 2.75, а на нічию - 25. Цікаво, що найбільш вірогідним результатом букмекери вважають перемогу Гвоздика в 4-6 раундах.

Відзначимо, що якщо Олександр Гвоздик переможе, то стане четвертим українцем, що володіє чемпіонським поясом в професіоналах. На даний момент наші чемпіони: Василь Ломаченко, Олександр Усик та Артем Далакян.

Сегодня.ua


Сьогодні, 18:34

У спочатку запланованого місця акції її учасників зустріли агресивні прихильники Путіна

У російській столиці пройшла акція протесту, під час якої учасники висунули вимоги відпустити полонених українських моряків і припинити війну з Україною.

Участь в акції взяли близько двох десятків людей.

Планувалося, що акція пройде біля будівлі російського МЗС, проте туди прибули близько десятка агресивно налаштованих прихильників президента РФ з руху SERB, який прославився атаками з використанням екскрементів, зеленки та інших нечистот.

Автобуси з поліцейськими не вселили організаторам акції впевненості в безпеці, в зв'язку з цим було прийнято рішення переміститися до будівлі Адміністрації президента.

Кілька годин учасники акції, змінюючи один одного, проводили поодинокі пікети. Вони тримали в руках плакати з написами: "Ні війні з Україною", "Ні війні", "25 листопада Росія вчинила акт військової агресії. У Керченській протоці були атаковані і захоплені 3 кораблі ВМФ України".

Один з організаторів акції Сергій Ожіч підкреслив, що якщо раніше агресія РФ щодо України носила гібридний характер, то 25 листопада Росія вчинила акт відкритої військової агресії проти України.

"Атаковані три кораблі, є поранені, команда захоплена в полон. Ці дії призвели до того, що в деяких областях України введено воєнний стан. За неофіційною інформацією, до західних кордонів РФ стягуються війська і військова техніка. Можливо, ми сьогодні стоїмо на порозі великої масштабної війни, і у нас, в Росії, громадянське суспільство повинно сказати цьому ні. Я не хочу, щоб почалася велика війна", - сказав Ожіч.

"Я хочу, щоб світ був відновлений, а захоплені території повернулися Україні, щоб відносини між країнами були мирними і рівноправними", - додав він.

Крім того, учасники акції читали вірші і заспівали Державний Гімн України.

На місце прибув наряд міліції, однак обійшлося без затримань.

Детальніше про розвиток подій в Азовському морі читайте на сайті "Сегодня": "Атака Росії на українські кораблі в Азовському морі: хроніка подій онлайн".

Сегодня.ua

UAmedia

ProEco - новостной мониторинг экологии Украины