Газета "Сегодня"


11 лютого, 10:30

Ігор Тимофєєв

У Брюсселі вважають, що Лондон не виконує угоди по Brexit

Євросоюз звинуватив Велику Британію в невиконання угод Brexit в листі, опублікованому через кілька годин після переговорів навколо спірного протоколу по Північній Ірландії.

Про це повідомляє інформаційне агентство DPA.

У листі до міністра кабінету міністрів Великобританії Майкла Гоува віце- президент Єврокомісії Марош Шефчович піддав критиці той факт, що угоди про контроль за переміщенням товарів і людей між Північною Ірландією та іншими частинами Сполученого Королівства нібито не дотримуються.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як оригінально відсвяткувати День святого Валентина не виходячи з дому і ще кілька ідей

Він також розкритикував дезінформацію трейдерів і відсутність доступу до митних даних для представників ЄС. Марош Шефчович написав, що, на його думку, це тільки починаються проблеми, для яких можна знайти швидкі рішення.

Марош Шефчович повинен зустрітися з Гоувом у четвер.

Як повідомляє інформагентство, британська сторона хоче домогтися пом'якшення положень Протоколу по Північній Ірландії, щоб пом'якшити негативні наслідки для економіки.

Протокол по Північній Ірландії забезпечує рух товарів між державою-членом ЄС Ірландією і Північною Ірландією, що входить до складу Сполученого Королівства. Мета полягає в тому, щоб уникнути створення жорсткої межі, яка могла б привести до загострення старих конфліктів.

Нагадаємо, в грудні-2020 повідомлялося, що Євросоюз та Велика Британія в рамках переговорів про угоду після Brexit досягли згоди про Ірландію і Північну Ірландію.

Також повідомлялося, що в переговорах щодо торговельної угоди між Великою Британією і ЄС стався великий прорив, оскільки сторони погодили квоти на рибну ловлю в британських водах.

Всі подробиці в спецтемі Brexit

Сегодня.ua


11 февраля, 10:35

Олег Люлька

Теофимо Лопес произнес слова, которые от его украинской "жертвы"слышать не приходилось

Абсолютный чемпион мира в легком весе Теофимо Лопес, в поединке за этот титул победивший в октябре Василия Ломаченко, в США записал приветствие для своих украинских болельщиков.

Читайте также: Как креативно отметить День Влюбленных 14 февраля - 14 советов на все случаи жизни

Видеобращение у себя в Instagram опубликовал спортивный юрист Николай Ковальчук, который в свое время был партнером Александра Усика, а сейчас сотрудничает с командой американца Лопеса.

"Всем привет! Это Теофимо Лопес. Хочу поблагодарить всех своих украинских фанатов. Слава Украине!" - сказал Лопес, произнеся последнюю фразу на украинском языке. При этом на Теофимо была футболка с гербом Украины - подарок от Ковальчука

Instagram

Mykola Kovalchuk (@kovalchukmykola)

Instagram

Mykola Kovalchuk (@kovalchukmykola)

Читайте также: "Мелочь есть? А если найду?"Эпическое фото Усика и Ломаченко "на районе"

Из уст самого Ломаченко такую фразу болельщикам слышать не приходилось. А вот кум последнего Александр Усик заявлял, что не считает ее признаком патриотизма.

"Если бы выкрикивания, которые, скажем так, сидят у некоторых в голове, вернули мир в мою страну или подняли пенсию пенсионерам или улыбки тем, кто не улыбается, орал бы 24 часа в сутки", - говорил Усик.

Завьялов и Кудеров - о поражении Ломаченко

Сегодня.ua


11 лютого, 10:35

Олег Люлька

Теофімо Лопес виголосив фразу, яку від його української "жертви"чути не доводилося

Абсолютний чемпіон світу в легкій вазі Теофімо Лопес, який у поєдинку за цей титул переміг в жовтні Василя Ломаченка, в США записав привітання для своїх українських уболівальників.

Читайте також: Як креативно відзначити День Закоханих 14 лютого - 14 порад на всі випадки життя

Відеозвернення у себе в Instagram опублікував спортивний юрист Микола Ковальчук, який свого часу був партнером Олександра Усика, а зараз співпрацює з командою американця Лопеса.

"Всім привіт! Це Теофімо Лопес. Хочу подякувати всім своїм українським фанатам. Слава Україні!" - сказав Лопес, вимовивши останню фразу українською мовою. При цьому на Теофімо була футболка з гербом України - подарунок від Ковальчука

Instagram

Mykola Kovalchuk (@kovalchukmykola)

Instagram

Mykola Kovalchuk (@kovalchukmykola)

Читайте також: "Копійки є? А якщо знайду?"Епічне фото Усика і Ломаченка "на районі"

З вуст самого Ломаченко таку фразу уболівальникам чути не доводилося. А ось кум останнього Олександр Усик заявляв, що не вважає її ознакою патріотизму.

"Якби вигукування, які, скажімо так, сидять у декого в голові, повернули мир в мою країну або підняли пенсію пенсіонерам або усмішки тим, хто не посміхається, кричав би 24 години на добу", - казав Усик.

Зав'ялов і Кудеров - про поразку Ломаченка

Сегодня.ua

UAmedia

ProEco - новостной мониторинг экологии Украины