Газета "Сегодня"


Павел Заяц Редактор Власть Сегодня

13 мая, 20:34

Под российскими ударами - Сумская и Харьковская области, а также Донбасс

Российские войска продолжают обстрелы украинских городов / Фото: Коллаж: Сегодня

В Украине сохраняется угроза ракетно-бомбовых ударов с территории Беларуси. Российские оккупанты продолжают обстреливать позиции ВСУ в Харьковской и Сумской областях, а также на Донбассе.

Об этом пишет Telegram-канал "Украина 24"со ссылкой на данные Генерального штаба ВСУ. В частности, сообщается:

На Южнобужском, Волынском и Полесском направлениях противник активных действий не проводил.

На Северском - с территории РФ враг обстреливал из артиллерии гражданские объекты на территории Сумской области и нанес авиаудара по Товстодубову.

На Слобожанском - подразделения противника обстреливали позиции ВСУ в районах Петровки, Питомника, Русских Тишков и Терновой.

На Славянском - противник основные усилия сосредотачивал на наступлении в районе населенного пункта Богородичное, успеха не имел.

На Донецком и Таврическом - вражеские подразделения продолжают обстреливать украинские войска.

На Лиманском - враг безуспешно пытается закрепиться в районе Александровки.

На Северодонецком - оккупанты обстреливают Рубежное.

На Бахмутском - обстрелы Тошковки и Орехового.

На Авдеевском - враг ведет наступательные действия в направлениях Каменки и Новоселовки, успеха не имеет.

В Мариуполе - на территории завода "Азовсталь"продолжаются обстрелы.Озвучены потери оккупантов

По информации Генерального штаба ВСУ, общие боевые потери российских оккупантов с 24.02 по 13.05 составляют: личный состав - около 26 900 (+250) военных, танки - 1205 (+10) ед., боевые бронированные машины - 2900 (+27) ед., артиллерийские системы - 542 (+8) ед., РСЗО - 193 (+2) ед., средства ПВО - 88 (+1) ед., самолеты - 200 (+1) ед., вертолеты - 162 (+1) ед., БПЛА оперативно-тактического уровня - 405 (+7), крылатые ракеты - 95 (+1), корабли / катера - 13 (+0) ед., автомобильная техника и автоцистерны - 2042 (+23) ед., специальная техника - 41 (+0).

Сегодня.ua


Ірина Ковальчук Редактор розділу Світ

13 травня, 20:46

Розвідка повідомляє, що хворий господар Кремля протримається недовго

Кирило Буданов упевнений, що з Путіним вже майже покінчено / Колаж "Сьогодні"

У Росії вже почався переворот, внаслідок якого серйозно хворий господар Кремля Володимир Путін втратить свою владу.

Про це заявив начальник ГУР Міноборони України Кирило Буданов британському виданню Sky News.

Що відомо

"Перелом буде у другій половині серпня. До кінця цього року буде завершено більшу частину активних бойових дій. В результаті ми відновимо українську владу на всіх наших теренах, які ми втратили, включаючи Донбас та Крим" , - заявив іноземним журналістам голова української розвідки.

Військова тактика Росії не змінилася, незважаючи на зсув акценту на схід України, і тому Росія продовжує зазнавати "величезних"втрат.

"Ми знаємо все про нашого ворога. Ми знаємо про їхні плани майже тоді, коли вони формуються. Європа бачить у Росії велику загрозу. Вони бояться її агресії. Ми воюємо із Росією вісім років і можемо сказати, що широко розрекламована російська міць - це міф. Вона не така сильна. Це орда людей зі зброєю", - наголосив генерал-майор.

Бюлетень здоров'я Путіна З'явилася інформація, що перед парадом 9 травня Путіну вкололи препарат, щоб не було помітно явних слідів його хвороби. Проте ліки перестали діяти прямо під час промови російського лідера.
За версією російського політичного та громадського діяча, юриста Марка Фейгіна, Путін ослаблений відразу декількома хворобами і саме тому він зустрічає найвищих гостей за десятиметровим столом.
Раніше британський таблоїд The Sun писав, що лідер РФ очікує складну операцію, під час якої вирішив передати кермо влади країною та війною в Україні секретареві Ради безпеки Миколі Патрушеву.

Сегодня.ua


Павло Заяць

13 травня, 20:34

Під російськими ударами - Сумська і Харківська області, а також Донбас

Російські війська продовжують обстріли українських міст / Фото: Колаж: Сьогодні

В Україні зберігається загроза ракетно-бомбових ударів з території Білорусі. Російські окупанти продовжують обстрілювати позиції ЗСУ в Харківській та Сумській областях, а також на Донбасі.

Про це пише Telegram-канал "Україна 24"з посиланням на дані Генерального штабу ЗСУ. Зокрема, повідомляється:

На Південнобузькому, Волинському та Поліському напрямках противник активних дій не проводив.

На Сіверському - з території РФ ворог обстрілював з артилерії цивільні об'єкти на території Сумської області та завдав авіаудару по Товстодубовому.

На Слобожанському - підрозділи противника обстрілювали позиції ЗСУ в районах Петрівки, Питомника, Руських Тишків та Тернової.

На Слов'янському - противник основні зусилля зосереджував на наступі в районі населеного пункту Богородичне, успіху не мав.

На Донецькому і Таврійському - ворожі підрозділи продовжують обстрілювати українські війська.

На Лиманському - ворог безуспішно намагається закріпитись в районі Олександрівки.

На Сєвєродонецькому - окупанти обстрілюють Рубіжне.

На Бахмутському - обстріли Тошківки та Оріхового.

На Авдіївському - ворог веде наступальні дії у напрямках Кам'янки та Новоселівки, успіху не має.

У Маріуполі - на території заводу "Азовсталь"продовжуються обстріли.Озвучено втрати окупантів

За інформацією Генерального штабу ЗСУ, загальні бойові втрати російських окупантів з 24.02 до 13.05 складають: особовий склад - близько 26 900 (+250) військових; танки - 1205 (+10) од.; бойові броньовані машини - 2900 (+27) од.; артилерійські системи - 542 (+8) од.; РСЗВ - 193 (+2) од.; засоби ППО - 88 (+1) од.; літаки - 200 (+1) од.; вертольоти - 162 (+1) од.; БПЛА оперативно-тактичного рівня - 405 (+7); крилаті ракети - 95 (+1); кораблі/катери - 13 (+0) од.; автомобільна техніка та автоцистерни - 2042 (+23) од.; спеціальна техніка - 41 (+0).

Сегодня.ua

UAmedia

ProEco - новостной мониторинг экологии Украины