Газета "Сегодня"


5 марта, 23:33

Максим Перепелица

Жерсон Родригеш поделился планами выступления за "Анкарагюджю"

Полузащитник "Динамо"Жерсон Родригеш, выступающий на правах аренды за "Анкарагюджю", рассказал о своих целях. Ранее мы рассказывали, что названа сумма, которую "Динамо"получило из Турции за своего скандального игрока.

"Я пришел в этот клуб, чтобы помочь команде. Турецкая лига - действительно хороший турнир. Это мой новый вызов, мой шанс. Мои цели действительно велики. Я хочу быть одним из лучших футболистов мира, Европы. Я хочу играть в лучших командах. Я всегда работаю в соответствии со своими целями. В наших руках сохранить команде прописку в чемпионате. Я думаю, что у нас это получится. Нам нужно сосредоточиться на наших собственных матчах, хорошо сконцентрироваться", - сказал Родригеш для timeturk.com.

24-летний люксембуржец забил два гола и сделал один ассист в пяти матчах за "Анкарагюджю".

Напомним, что в конце прошлого года Жерсон Родригес рассорился с главным тренером "Динамо"Алексеем Михайличенко из-за публичного несогласия с решениями тренера. Кроме того, СМИ сообщали, что Родригес приезжал на тренировки "Динамо"с перегаром.

Смотрите, как "Динамо"с Жерсоном Родригесом обыгрывало "Мальме"в Лиге Европы:

Источник: Сегодня|Спорт

Сегодня.ua


5 березня, 23:33

Максим Перепелиця

Жерсон Родрігеш поділився планами виступу за "Анкарагюджю"

Півзахисник "Динамо"Жерсон Родрігеш, який виступає на правах оренди за "Анкарагюджю", розповів про свої цілі. Раніше ми розповідали, що названа сума, яку "Динамо"отримало з Туреччини за свого скандального гравця.

"Я прийшов в цей клуб, щоб допомогти команді. Турецька ліга - дійсно хороший турнір. Це мій новий виклик, мій шанс. Мої цілі дійсно великі. Я хочу бути одним з кращих футболістів світу, Європи. Я хочу грати в кращих командах. Я завжди працюю у відповідності зі своїми цілями. в наших руках зберегти команді прописку в чемпіонаті. Я думаю, що у нас це вийде. Нам потрібно зосередитися на наших власних матчах, добре сконцентруватися ", - сказав Родрігеш для timeturk.com.

24-річний люксембуржец забив два голи і зробив один асист в п'яти матчах за "Анкарагюджю".

Нагадаємо, що в кінці минулого року Жерсон Родрігес посварився з головним тренером "Динамо"Олексієм Михайличенком через публічної незгоди з рішеннями тренера. Крім того, ЗМІ повідомляли, що Родрігес приїжджав на тренування "Динамо"з перегаром.

Дивіться, як "Динамо"з Жерсоном Родрігесом перемагало "Мальме"в Лізі Європи:

Джерело: Сегодня|Спорт

Сегодня.ua


5 березня, 23:18

Олена Кузьмич

Ще троє отримали поранення.

Два турецьких військовослужбовців загинули, ще троє отримали поранення в сирійській провінції Ідліб. Про це повідомило Міністерство національної оборони Туреччини.

"У зоні проведення операції "Весняний щит"в Ідлібі загинули двоє наших військових, ще троє отримали поранення", - йдеться в комюніке.

В оборонному відомстві заявили, що турецькі військовослужбовці загинули в результаті обстрілу з боку військ режиму президента Сирії Башара Асада.

Раніше 5 березня адміністрація турецької провінції Газіантеп також повідомила про загибель військовослужбовця ЗС Туреччини в Ідлібі.

Також повідомлялося, що Росія і Туреччина домовилися про режим припинення вогню в Сирії. Туреччина залишає за собою право відповідати на дії сирійських військ.

Нагадаємо, що після загибелі 33 турецьких військових в результаті авіаударів армії президента Сирії Башара Асада та російських військ в провінції Ідліб відносини Москви та Анкари різко погіршилися. Криза, за словами експертів, була більш небезпечною, ніж в 2015 році, коли Туреччина збила російський Су-24.

Всі подробиці в спецтемі Ескалація конфлікту в Сирії

Джерело: ТАСС

Сегодня.ua

UAmedia

ProEco - новостной мониторинг экологии Украины