Газета "Сегодня"


Сьогодні, 10:21

Коефіцієнти букмекерів на "ель-класико"в Мадриді Фото ФК "Реал"

Мадридський "Реал"і "Барселона"зіграють між собою в 17-му турі чемпіонату Іспанії. Онлайн "Реал" - "Барселона"буде на ТБ і в інтернеті - на нашому сайті є список трансляції.

Команди зустрінуться між собою в 198-й раз в історії. Реал виграв 83 матчі, Барселона - тільки 76. Востаннє вони зустрічалися в Суперкубку країни. тоді "Реал"знищив "Барселону"по сумі двох матчів.

Букмекери вважають, що і сьогодні перемога дістанеться "Реалу": коефіцієнт на перемогу команди Зінедіна Зідана - 2.14, на нічию - 3.95, на перемогу "Барселони" - 3.15.

Букмекери передбачають, що в матчі буде забито мінімум два голи (1.41), при цьому ймовірність того, що команди заб'ють в обох таймах досить висока: гол у 1-му таймі - 1.23, гол у 2-му таймі - 1.11; голи в обох таймах - 1.41.

Шанс на те, що "Реал"виграє з рахунком 1: 0, 2: 0 або 2: 1 оцінюється коефіцієнтом 4.50. Імовірність перемоги з таким же рахунком прирівняли до коефіцієнта 5.60.

Мессі є найкращим бомбардиром в історії протистояння, а Роналду всього в один гол відстає від Алфредо Ді Стефано. Також аргентинець і португалець продовжують боротися за звання кращого бомбардира 2017 року Європі. У обох поки по забитих 53 м'ячі.

Не дивно, що вони є фаворитами букмекерів, щоб забити сьогодні - коефіцієнт на гол Роналду 1.83, на гол Мессі - 2.10. Також велика ймовірність, на думку букмекерів, відзначитися у Каріма Бензема (2.26) і Луїса Суареса (2.40).

Додамо, що тиждень тому "Реал"в другий раз поспіль виграв клубний чемпіонат світу, обігравши в фіналі турніру бразильський "Греміо".

Сегодня.ua


Сегодня, 10:28

Боевики помешали работе представителей мониторинговой миссии Фото: Союз "Народная память"

Боевики помешали перемещению международных наблюдателей на оккупированных территориях Донбасса. Об этом говорится в отчете Специальной мониторинговой миссии ОБСЕ.

В частности, рассказали наблюдатели, трое вооруженных боевиков на КПВВ вблизи подконтрольного т.н. "ДНР"с. Верхнешироковское (29 км к северо- востоку от Мариуполя) не разрешили патрулю миссии проехать через блокпост в восточном направлении, заявив, что передвигаться по дороге небезопасно из- за продолжающихся боевых действий. Позже на этом же блокпосту боевики вновь отказали СММ в проезде в восточном направлении, сославшись на ту же причину.

"На южной окраине Луганска двое вооруженных членов "ЛНР", одетых в одежду с надписью "милиция"на русском языке, отказали СММ в доступе к комплексу, заявив, что доступ не будет предоставлен без получения разрешения от других членов "ЛНР". Ранее наблюдатели видели, как в этот комплекс заехала колонна тентованных белых грузовиков с российскими номерными знаками", - говорится в отчете СММ ОБСЕ.

Напомним, за минувшие сутки боевики 22 раза нарушили режим тишины. В результате вражеских обстрелов был ранен один военнослужащий, еще один получил боевую травму и, к сожалению, Украина потеряла одного защитника.

Как сообщалось, замминистра по вопросам временно оккупированных территорий Юрий Грымчак заверил, что его источники в Москве назвали ему точную дату, когда российские войска покинут Донбасс.

Сегодня.ua


Сьогодні, 10:28

Бойовики завадили роботі представників моніторингової місії Фото: Союз "Народна пам'ять

Бойовики завадили переміщенню міжнародних спостерігачів на окупованих територіях Донбасу. Про це йдеться в звіті Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.

Зокрема, розповіли спостерігачі, троє озброєних бойовиків на КПВВ поблизу підконтрольного т.зв. "ДНР"с. Верхнешироківське (29 км на північний схід від Маріуполя) не дозволили патрулю місії проїхати через блокпост в східному напрямку, заявивши, що пересуватися по дорозі небезпечно через триваючі бойові дії. Пізніше на цьому ж блокпосту бойовики знову відмовили СММ в проїзді в східному напрямку, пославшись на ту ж причину.

"На південній околиці Луганська двоє озброєних членів "ЛНР", одягнених в одяг з написом "міліція"російською мовою, відмовили СММ в доступі до комплексу, заявивши, що доступ не буде надано без отримання дозволу від інших членів "ЛНР". Раніше спостерігачі бачили, як в цей комплекс заїхала колона напівпричепів білих вантажівок з російськими номерними знаками", - йдеться в звіті СММ ОБСЄ.

Нагадаємо, за минулу добу бойовики 22 рази порушили режим тиші. В результаті ворожих обстрілів був поранений один військовослужбовець, ще один отримав бойову травму і, на жаль, Україна втратила одного захисника.

Як повідомлялося, заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрій Гримчак запевнив, що його джерела в Москві назвали йому точну дату, коли російські війська залишать Донбас.

Сегодня.ua

UAmedia

ProEco - новостной мониторинг экологии Украины