Газета «Рівне Вечірнє»

У середу до вечора хмари, що панували в небі в Рівному увесь день, заберуться геть.

Вранці продовжиться нічний сніг, але ближче до середини дня він повинен закінчитися. Мінімальна температура повітря - 6°, а максимальна 0°.

За останні 130 років день 17 січня був найтеплішим у 1989 та 2007 роках, коли термометри показували 6.2°, а найхолоднішим - у 1963 році, коли на них було - 24.8°.

17 січня вшановується пам'ять преподобного Теоктиста, Зосими Пустельника, який жив у IV ст. У народі Зосима вважається покровителем бджіл. Про бджіл говорить і прикмета цього дня: якщо "сніг на деревах гілки гне - літом бджоли роїтися будуть". А якщо на небі немає хмар при сильному морозі, то морозна погода буде стояти і надалі та не скоро відступить.

sinoptik.ua

Рівне вечірнє

Рівне вечірнє

Рятувальна операція пройшла у місті Костополі.

Там на річці Замчисько, біля мосту на Сарни, тонув собака.

Журналіст Олександр Никончук повідомив у Фейсбуці, що вчора, на цьому ж самому місці сиділи два лебеді. Але вони врятувалися та полетіли із замерзаючої річки, але на льоду залишилося багато хліба, що його кидали птахам люди. Вочевидь, голодний пес позаздрився на хліб і провалився на тоненькому льоді. Пес борсався у воді без шансів для порятунку. Небайдужі люди викликали костопільських рятувальників, які спрацювали швидко та професійно і витягли собаку з крижаної води. Лейтенант Назарій Тищук витягнув песика з води. А старший лейтенант - начальник караулу Дмитро Корнійчук допоміг вибратись з криги колезі та врятованому рудому. Офіцери обігріли та нагодували песика.

Рівне вечірнє

UAmedia

ProEco - новостной мониторинг экологии Украины