Газета "Хрещатик"


Завдяки тепловим сенсорам автомобілі німецького бренду тепер помічають живі об'єкти на своєму шляху з відстані у 130 метірв.

Про це пише svidok.

Використання термічного аналізу зображень в автомобілях Volkswagen допоможе водіям нових Touareg уникати аварійних ситуацій у темну пору доби.

Система побудована на основі теплової (інфрачервоної) камери, що вбудована у передню панель автомобіля. Радіус дії цієї камери значно більший, ніж висвітлюють фари автомобіля - система здатна виявити пішоходів, велосипедистів або тварин на відстані від 10 до 130 метрів від автомобіля. Виявивши джерело тепла, система виводить на екран панелі приладів відповідне зображення, попереджаючи про можливу небезпеку.

Окрім того, система може прогнозувати траєкторію руху об'єкта. Якщо система вирішить, що траекторії автомобіля та рухомого об'єкта перетинаються - позначка на екрані панелі приладів змінюється з жовтої на червону, а водій отримує звуковий сигнал. У разі крайньої небезпеки до роботи включається система автоматичного екстренного гальмування. Звичайно, це не означає, що водії To

Газета "Хрещатик"


У вівторок, 08 травня 2018 року з 11.00 до 12.00 відбудеться пряма лінія заступника начальника Північного офісу Держаудитслужби Ірини Віталіївни Горбанської.

За телефоном (44) 272-60-29 громадяни матимуть можливість повідомити про можливі порушення чинного законодавства при витрачанні бюджетних коштів, використанні державного чи комунального майна підприємствами, установами та організаціями м. Києва та Київської області.

Також у робочі дні із зазначених питань можна звертатися на телефон довіри Північного офісу Держаудитслужби (44) 484-69-45 або Держаудитслужби України (44) 485-17-85.

Прес-служба Північного офісу Держаудитслужби

Газета "Хрещатик"


У неділю на Майдані Незалежності відбулось урочисте підняття прапора Військово-морських сил України. Захід ініціював кінопроект Генерація волі, за підтримки Науково-дослідного інституту українознавства. Військово- морський прапор вносили та піднімали: капітан 1 рангу, ветеран військової служби Анатолій Грищук, полковник морської піхоти, ветеран військової служби Володимир Волошин, віце-старшина 1 статті, ліцеїст Одеського військово-морського ліцею Руслан Ковба, віце-старшина 1 статті, ліцеїст Одеського військово-морського ліцею Назар Діденко.

Відбулася панахида за моряками всіх поколінь, які віддали своє життя за вільну та незалежну Україну. Під час заходу присутнім розповіли про історію національного військово-морського прапора, наголосили на значенні цієї події в історії держави.

Цього ж дня урочисте підняття прапора Військово-морських сил України з нагоди 100-річчя створення Українського військово-морського флоту відбулося у столиці на площі Лесі Українки. Через анексію Севастополя Росією ювілейні заходи пройшли також в Одесі та Львові. В урочистостях, організованих Міністерством з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб, взяли участь представники особового складу та ветеранів Військово-морських сил ЗСУ, громадськості. Виступаючи перед присутніми, заступник міністра Юсуф Куркчі підкреслив: "Вірю, що скоро український державний і військово-морський прапори майорітимуть над Севастополем і Кримом, Луганськом і Донецьком!"

Газета "Хрещатик"

UAmedia

ProEco - новостной мониторинг экологии Украины