Газета «День»


Фото з Facebook Pictoric

Українська мисткиня Анна Сарвіра, співзасновниця клубу ілюстраторів Pictoric, увійшла в експозицію кращих 75-ти ілюстраторів світу на Bologna Children's Book Fair 2017 (Ярмарку дитячої книги в Болоньї), передає ArtUkraine.

Анна Сарвіра - художниця, ілюстраторка, дизайнерка. Проілюструвала низку книжок видавництва "Грані-Т", зокрема твори Галини Вдовиченко "Мишкові Миші", Міхаїла Яснова "Неслухняний дідусь", "Казки Індокитаю", Тетяни Щербаченко "Пуп Землі, або Як Даринка світ рятувала". Брала участь у багатьох виставках в Україні та за кордоном та здобула перемогу на Міжнародному фестивалі дизайну COW.

У свою чергу, клуб Pictoric об'єднує молодих українських ілюстраторів для створення нових проектів у сфері ілюстрації та дизайну. Мета ініціативи - популяризація і розвиток якісного естетичного продукту у формі ілюстрації, що зможе на міжнародному рівні представляти Україну. Одним із пріоритетних напрямів діяльності клубу є налагодження співпраці між художником та видавцем, а також підтримка творчості молодих авторів.

Що відкриває рання копія твору художника-легенди, яку показує Музей Ханенків, можете прочитати у статті "Дня""Босх і його шлях до світла".

Газета День


Фото з архіву "Дня"

Протягом 2017 року планується запустити кілька нових потягів до європейських міст. Зокрема, розробляються маршрути на Польщу, Угорщину та Словаччину.

Про це заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян, повідомляє прес-служба міністерства.

"Наразі розглядається новий напрямок на Польщу. Окрім того, ми хочемо запустити в цьому році маршрут Мукачеве - Будапешт. Це теж потенційно дуже цікавий напрямок. Розглядаємо напрямок на Словаччину", - наголосив міністр.

Омелян зазначив, що в міжнародному сполученні для Укрзалізниці стануть пріоритетними європейські напрямки.

"Протягом останніх десятиліть склалося так, що "Потяг номер 1"у нас був на Москву, але повинен бути на Європу. І ми боремося за це", - зазначив міністр.

Нагадаємо, що "Укрзалізниця"може запустити ще один Інтерсіті в Польщу.

Газета День


Газета День

UAmedia

ProEco - новостной мониторинг экологии Украины