Газета «Деловая Oдесса»


09.03.2023 By Олег Сухан

11 березня 2023 року о 18:00 у Кафедральному соборі святого Павла (Кірха, вул. Новосельського, 68) відбудеться благодійний концерт "Весна в стилі танго". Вхід - вільний.

Про це повідомляє офіційний сайт мерії Одеси.

Перед глядачами виступить камерний оркестр Black Sea Orchestra під керівництвом талановитої диригентки Олесі Пістової.

Під час концерту пролунають всесвітньо відомі музичні шедеври.

Частина зібраних коштів буде направлена на допомогу ЗСУ та заходи з підтримки будівлі Кірхи.

Більше інформації за телефоном: 063-507-29-64.

ПІДПИСУЙСЯ НА НАШ TELEGRAM І БУДЬ В КУРСІ ПОСТІЙНО!

Деловая Одесса


09.03.2023 By Олег Сухан

Держпродспоживслужба виявила норовірус в устрицях, що експортувалися з Франції. Небезпечний продукт може з'явитись в Одесі.

Про це повідомили у ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області.

Виробник продукту: Les jardins ostr'eicoles de tatihou, France.

"Звертаємося до операторів ринку! У разі виявлення вказаного вантажу в обігу просимо повідомити Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області: м. Одеса, вул. 7-а Пересипська, 6; тел.: +380487161301", - йдеться у повідомленні.

Норовірус ("хвороба зимової блювоти", "вірус круїзного судна") - найпоширеніша причина катару шлунка та кишечника (гастроентерит). Перша ознака норовірусу, зазвичай - раптове хворобливе відчуття, що супроводжується сильною блювотою та водянистою діареєю. Деякі люди також можуть відчувати підвищену температуру (більше +38), головний біль, спазми шлунка, втрату апетиту, біль в кінцівках.

ПІДПИСУЙСЯ НА НАШ TELEGRAM І БУДЬ В КУРСІ ПОСТІЙНО!

Деловая Одесса


08.03.2023 By Олег Сухан

На порталі "Дія"з'явився новий глава - "Моє будівництво", в якому громадянин чи юридична особа у кілька кліків можуть перевірити статус розгляду документів будівельної сфери.

У розділі відображаються документи, створені після липня 2020 року після запуску Єдиної державної електронної системи, повідомляє Міністерство цифровізації.

Для входу до розділу про будівництво знадобиться КЕП або "Дія.Підпис". Документи підтягнуться, незалежно від того, де вони були подані через центри надання адміністративних послуг або онлайн.

ПІДПИСУЙСЯ НА НАШ TELEGRAM І БУДЬ В КУРСІ ПОСТІЙНО!

Деловая Одесса

UAmedia

ProEco - новостной мониторинг экологии Украины