Журнал "Зерно"


2023-08-18

Нейронні мережі використовуються для створення мистецтва, у тому числі живопису, завдяки своїй здатності аналізувати і обробляти великі обсяги даних. Вони можуть бути навчені на основі існуючих творів та стилів, щоб з'являлися нові шедеври.

Втім, при використанні нейронних мереж у мистецтві виникають етичні питання, які досі не вирішено. Деякі критики вважають, що нейронні мережі можуть стати причиною втрати оригінальності та підміни творчості людини. Використання нейронних мереж для створення мистецтва має свої переваги та потенційні ризики. Позаяк у штучного інтелекта виходить дуже гарно. Пропонуємо вам подивитись добірку робіт, присвячених найближчому майбутньому в агро.

"Неподалік"

"Хліб майбутнього"

"Ми двоє"

"М'ясний гриб"

"Електрична культура"

"Ферма найближчого майбутнього"

"Біомеханічний дрон"

"Футуристичний продукт"

"Молоді фермери: родина"

"Штучні бджоли"

Пропонуємо:

Нейромережа: з'явилися нові агроарти (ФОТО)

Нейромережа створила концептуальний музичний альбом з історією одного фермера

Журнал "Зерно"


2023-08-18

17 серпня цивільне вантажне судно Joseph Schulte під гонконгським прапором прибуло до Туреччини, інформує France24.

Заблокувати можливість Україні експорт її продукції через Чорне море росіянам не вдалося.

Сайти морського руху інформували про маршрут: судно йшло західним маршрутом, уникало міжнародних вод на користь тих, що контролюються членами НАТО - Румунією та Болгарією.

Судно Joseph Schulte належить компанії з морських послуг Bernhard Schulte Shipmanagement (у складі німецької групи Bernhard Schulte).

Минулого тижня ВМС оголосило тимчасові коридори для торговельних суден з/до чорноморських портів України. Надія на український експорт морем небезпідставно повернулася.

Станом на 9:00, 17 серпня, корабель знаходився біля берегів Румунії в районі порту Констанца.

Пропонуємо:

Контейнеровоз Joseph Schulte приплив до берегів Румунії

Антимонопольний комітет побачив концентрацію: PfeiferLangen вже купила шостий цукровий завод

З'явилась нова серія тракторів CVT

Журнал "Зерно"


2023-08-17

Судно Joseph Schulte, яке виплило тимчасовим коридором для руху торговельних суден до/з портів Великої Одеси, станом на 9:00 17 серпня знаходиться біля берегів Румунії в районі порту Констанца, інформує ЦТС з посиланнями на дані сервісів відстеження руху суден.

Є дані, що в румунські територіальні води судно зайшло 16 серпня о 15:00. З 17:00 контейнеровоз був в районі дельти Дунаю, о 3:00 ночі відновив рух.

Згідно з навігаційним дорученням ВМС ЗСУ No6, тимчасові маршрути руху цивільних суден до/з чорноморських морських портів України почали діяти з 8 серпня 2023 року. Україна направила узгоджений маршрут у зверненні до Міжнародної морської організації (IMO).

Віце-прем'єр-міністр з відновлення України, міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков уточнив, що тимчасовий коридор першочергово буде використовуватися для евакуації суден, які перебували в українських портах Чорноморськ, Одеса та Південний.

Пропонуємо:

Антимонопольний комітет побачив концентрацію: PfeiferLangen вже купила шостий цукровий завод

З'явилась нова серія тракторів CVT

USAID АГРО планує направити близько 57 млн. грн на вітамінізацію українського борошна

Журнал "Зерно"

Все публикации с упоминанием журнала "Зерно"

UAmedia

ProEco - новостной мониторинг экологии Украины