Журнал «Автоцентр»


Стати власником нового сучасного автомобіля Chery стало ще простіше завдяки новій кредитній програмі Chery Finance. Програму запускає офіційний дистриб'ютор автомобілів цього бренду - компанія "Сі Ей Автомотів", що входить в структуру Української Автомобільної Корпорації.

От Автоцентр

-

Придбання нового автомобіля в кредит завжди пов'язане з вибором, який покупець робить по безлічі критеріїв. Але найважливіші серед них - мінімальна сума авансового внеску, доступність суми щомісячного платежу, прийнятна процентна ставка, відсутність комісії і наявність пільгового періоду. Саме на це наголошено у двох нових кредитних пропозиціях, які розраховані на термін до 7 років.

Перша пропозиція - програма кредитування з пільговим періодом на протязі першого року та процентною ставкою на цей період на рівні 0,001%. Щоб стати володарем автомобіля в рамках цієї пропозиції необхідно сплатити аванс у розмірі від 25% вартості машини. У другому випадку для того, щоб стати власником нового кросовера Tiggo 2, Tiggo 3, Tiggo 5 або Tiggo 5 FL, або ж седана ARRIZO 7 від бренду Chery, необхідний мінімальний аванс в розмірі 10% його вартості, а мінімальна процентна ставка в цій пропозиції складе 4,49%. Важливо, що одноразові комісії в цих пропозиціях складають 0%, а дострокове погашення кредиту без штрафних санкцій можливе вже з першого місяця кредитування. Страховий тариф КАСКО складає від 5,9% вартості авто з можливістю включення в загальну суму кредиту.

Таким чином, з огляду на доступні суми щомісячних платежів, лояльність процентної ставки і відсутність комісій, покупка нового автомобіля з Chery Finance стає не тільки доступною, але й вигідною - завдяки надійності автомобілів цього бренду, адаптованих до доріг України, що навіть в базовій комплектації обладнані серйозним набором опцій і є одними з найбільш конкурентоспроможних на авторинку в своїх класах.

Запрошуємо Вас більш детально ознайомитися з умовами кредитування та інформацією про автомобілі Chery на сайті офіційного дистриб'ютора бренду - компанії "СІ ЕЙ АВТОМОТІВ", що входить до складу УкрАВТО, та відвідати автосалони Корпорації в Вашому регіоні.

Автоцентр


Сегодня, 11 мая, состоится второй полуфинал Евровидения 2017, из-за чего в столице продлят работу метро и другого общественного транспорта

От Тарас Андриевский

-

В связи с мероприятием могут быть заторы на Левом берегу Киева возле МВЦ, где проводится Евровидение 2017.

В ночь с 11 на 12 мая работу городского транспорта в Киеве продлят на 2 часа. Фуникулер будет работать до 1:30.

Как сообщает КП "Киевпастранс", после проезда последних поездов метрополитена будет организована перевозка на маршрутах, которые проходят возле станций метро, а именно: троллейбусных - NoNo 3, 5, 8, 12, 14, 18, 23, 24, 26, 30, 37, 41, 45, 50К; трамвайных - NoNo 1, 3, 8, 12, 14, 28, 33; автобусных обычного режима движения - NoNo 18, 20, 37, 45, 46, 48, 62, 72, 99, 101; автобусных в режиме маршрутного такси - NoNo 150, 155, 157, 166, 181, 182, 183, 193, 208, 220, 433, 457, 500, 502, 516, 530, 537, 586.

Автоцентр


SYNC 3 вже сьогодні дозволяє використовувати керування голосом, технології Apple CarPlay і Android Auto, а у майбутньому також під'єднає американських водіїв до віртуального помічника Alexa компанії Amazon.

От Автоцентр

-

Людина закохується в інтелектуальну операційну систему комп'ютера - сценарій не найправдоподібніший, навіть якщо операційну систему озвучує Скарлетт Йоганссон. Проте науково-фантастична драма "Вона"значно ближча до реальності, ніж може здаватися.

Уявіть, що кохана людина наперед знає про всі ваші побажання - замовляє доставку їжі, якщо ви надто втомлені, щоб готувати, вмикає улюблену музику для покращення настрою, коли ви засмучені, і навіть пам'ятає дні народження ваших друзів. У це важко повірити, чи не так?

На щастя, довіряти такі клопоти вашій половинці з плоті і крові не доведеться, адже за прогнозами експертів цим незабаром зможе зайнятися ваш автомобіль. Очікується, що до 2022 р.* майже всі нові автомобілі оснащуватимуться технологіями розпізнавання голосу. Наступним кроком стане впровадження систем інтерпретації тону голосу та виразу обличчя для передбачення потреб водія, іншими словами - створення автомобіля, здатного співпереживати.

"Ми на шляху до створення автомобіля, який зможе розвеселити чи дати пораду, коли ви цього потребуєте, а також допоможе зберігати уважність під час довгих подорожей," - пояснила Фатіма Віталь (Fatima Vital), старший директор компанії Nuance Communications, яка допомагала Ford у розробці функції розпізнавання голосу в інформаційно-розважальній системі SYNC 3.

SYNC 3 дозволить американським водіям під'єднатися до віртуального помічника Alexa компанії Amazon. Очікується, що системи майбутнього перетворяться на особистих помічників, які зможуть призначати і переносити зустрічі. Вже за два роки системи голосового контролю зможуть робити нам різноманітні корисні підказки, наприклад, запитувати: "Бажаєте замовити квіти для мами до Дня матері?", "Мені відшукати менш завантажену, але довшу дорогу додому?"або "У вас закінчується улюблений шоколад, а в цьому магазині він у наявності. Бажаєте зупинитися і придбати?"

У всіх бувають моменти, коли хочеться побути наодинці з власними думками, тому автомобіль навчиться розпізнавати ситуації, в яких краще помовчати. (Якби ж наші кохані були такими здогадливими!)

"Система SYNC 3 вже розпізнає голосові команди "Я голодний"або "Хочу кави", що робить її схожою на персонального помічника, - відзначила Марейка Зауер (Mareike Sauer), інженер з голосового контролю команди впровадження систем зв'язку компанії Ford of Europe. - Врешті водії зможуть не тільки розмовляти рідною мовою зі своїм особливим акцентом, а й використовувати властиві їм словосполучення, розмовляючи вільніше".

Тож чи несе якісь загрози мистецтво імітації життя? Чи могли би ми закохатися в помічника зі штучним інтелектом, як у фільмі "Вона"?
"Автомобільні системи зможуть відреагувати майже на будь-яку ситуацію і навчатися без участі людини. А щодо використання мови, вони не обмежуватимуться єдиним набором слів, а навіть зможуть самостійно вибирати слова і фрази, - розповів Домінік Ватт (Dominic Watt), старший викладач кафедри мовознавства та лінгвістики Йоркського університету. - З розвитком технологій розмови з системами стануть для нас такими самими звичними, як і розмови з людьми, водночас системи навчатимуться і пристосовуватимуться до нас".

* http://www.autonews.com/article/20170122/OEM06/301239846/alexa-do-i-need- a-virtual-assistant-in-the-car Apple, Apple CarPlay, iPhone, Apple Maps і Siri - торгові марки, що належать Apple Inc. Android Auto, Google, Google Play та інша символіка - торгові марки, що належать Google Inc.

Автоцентр

UAmedia

ProEco - новостной мониторинг экологии Украины