Журнал «Автоцентр»


autocentre

14 Бер 2022, 17:03

Декілька днів тому мер Миколаєва Віталій Кім передав патрульній поліції міста трофейний броньовик "Тигр". Не встигли інспектори обкатати цю техніку, як чиновник зробив черговий подарунок.

На цей раз правоохоронцям презентували кабріолет BMW. Автомобіль прикрасили наклейками з гербом та прапором України, а також написами "патрульна поліція"на бічних дверях. На кормі видно фразу про військовий корабель, яка стала культовою. Але головною "фішкою"кабріолету є великокаліберний кулемет, вмонтований у багажник. Поруч із ним майорить прапор.

"Оскільки ми неодноразово скаржилися, що орки дуже швидко тікають, мер міста взяв це до уваги і зробив патрульній поліції Миколаївської області такий подарунок. Вже беремо на озброєння. Миколаїв - це Україна", - сказав поліцейський.

Автоцентр


autocentre

14 Бер 2022, 16:00

На заводі "БелДжі"збирали автомобілі китайської марки Geely

Сприяння Білорусі російської військової агресії проти України не залишиться безкарним. Санкції вдарять по економіці країни та добробуту її громадян. Вже намітилися перші жертви - зупинено завод "БелДжі"у Борисові. Там збирали автомобілі Geely.

Попередньо конвеєр простоюватиме з 16 березня до 1 квітня. На цей період частину працівників відправлять у вимушені відпустки. Причина - перебої у постачанні матеріалів та деталей, які доставляли з Китаю морським шляхом до литовського порту Клайпеда, а потім сушею до Борисова.

Також на тлі воєнних дій в Україні у Geely виникли проблеми з доставкою автомобілів до Росії. Хоча росіяни навряд чи визнають, що у всіх своїх проблемах винні лише вони.

Автоцентр


autocentre

14 Бер 2022, 16:25

За результатами чотирьох етапів WSK Super Master Series Олександр Бондарев здобув титул Чемпіона.

WSK Super Master Series у світі картингу вважається найсильнішою серію світових перегонів WSK. Сьогодні, попри те, що Фінал останнього етапу видався досить драматичним, на результат це не вплинуло.

Пишаємося нашим спортсменом! Українці завжди йдуть до кінця та до перемоги! Дякуємо усім за шалену підтримку!

Здобуваємо перемоги у спорті, поки наші захисники борються за нас!

Слава Україні!

Автоцентр

UAmedia

ProEco - новостной мониторинг экологии Украины