Колесніченко певен, що іноземці вилікують Тимошенко від "воспаления хитрости"

Поліпшення стану здоров'я Юлії Тимошенко напряму пов'язано з приїздом до України іноземних лікарів, які мають долучитися до обстеження стану екс-прем'єра. Чим ближче вони наближаються до Качанівської колонії, тим краще почувається ув'язнена.

Так вважає заступник голови парламентської фракції Партії регіонів Вадим Колесніченко, передає прес-служба ПР

"За запрошенням України незабаром Тимошенко оглянуть іноземні лікарі. Частина з них вже прибули до України. І чим ближче вони наближаються до Качанівської колонії, за дивним збігом обставин, тим краще себе почуває ув'язнена. Тричі омбудсман Ніна Карпачева, чиї повноваження добігли кінця 7 лютого, несподівано повідомила, що Юлія Тимошенко "вже піднялася з ліжка і пересувається без сторонньої допомоги". Не здивуюся, якщо іноземні лікарі побачать, як ВІП-ув'язнена грає у футбол", - заявив політик.

За словами В. Колесніченка, рушійна сила таких дивовижних чудодійних змін - острах перед незалежними лікарями, які можуть підтвердити діагноз українських медиків або виявити симуляцію. "І її захисту вже ніхто не повірить, коли вони знову розповідатимуть про погіршення здоров'я замість пошуку юридичних доказів правоти своєї підзахисної", - додав він.

"На таку ж псевдохворобу, як у Тимошенко, іноді хворіють винахідливі діти. Але досвідчені батьки, як і іноземні лікарі, зможуть відрізнити "воспаление хитрости" від запалення легенів", - цитує прес-служба слова народного депутата.


UAmedia

ProEco - новостной мониторинг экологии Украины