Газета "Версії"


Протягом першої половини тижня в Україні буде морозна погода, а вже у п'ятницю, 9 лютого, та вихідні, 10-11 лютого, почне поступово теплішати. Про це повідомила синоптик Наталка Діденко, передає Еспресо.TV.

Вона зауважила, що до України прийшло різке суттєво похолодання, яке триватиме ще впродовж кількох днів. Зокрема у західних та північних областях вночі очікується 4-9 градусів морозу, місцями до -10 -14 градусів. Проте у південних та центральних областях тим часом буде тепліше. Там вдень температура може сягати плюсових показників. Сніг пройде тільки у південних регіонах, а на решті території буде без істотних опадів.

8-9 лютого до України завітає циклон з Апеннінського півострова, тож від п'ятниці знову очікується ускладнення погодних умов. Водночас Діденко зазначила, що циклон принесе в Україну потепління.

Версії.cv.ua


Майже 600 тисяч проваджень про примусове стягнення аліментів нині перебуває на обліку виконавчої служби Міністерства юстиції, з них понад 90 тисяч стосуються боргу, який перевищує 6 місяців. За минулий рік державними виконавцями Мін'юсту стягнено понад 2,4 млрд гривень заборгованості по аліментах на користь 576 тисяч дітей.
Закон про посилення відповідальності злісних неплатників аліментів 6 лютого набуває чинності. Що чекає на аліментників?
Спрощується порядок тимчасового обмеження на виїзд боржника за межі України. Виконавець встановлюватиме таке обмеження без участі суду. Злісних неплатників буде обмежено у праві керування транспортними засобами, користування вогнепальною зброєю та полювання.
Боржник зі сплати аліментів не зможе заборонити тимчасовий виїзд дитини за межі України на лікування, навчання або відпочинок.
Ввести такі обмеження можливо тільки до неплатників, борг яких перевищує суму за 6 місяців. Обмеження зніматимуться після повного погашення заборгованості.
Для неплатників вводиться новий вид адміністративного стягнення - суспільно корисні роботи. Оплата за такі роботи йтиме на погашення заборгованості зі сплати аліментів.

Винятки: Тимчасове обмеження у праві користування транспортними засобами не може застосовуватися до боржника, якщо: - керування транспортними засобами є для боржника основним законним джерелом доходу;

- боржник користується транспортним засобом у зв'язку з інвалідністю чи перебуванням на утриманні боржника особи з інвалідністю; - у випадку проходження боржником військової служби; - розстрочення або відстрочення сплати заборгованості за аліменти. Важливо: Батьки, які подають заяву щодо видачі судового наказу про стягнення аліментів, звільняються від сплати судового збору.
За роз'ясненнями звертайтеся до відділу організації та контролю за виконанням рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Чернівецькі області за адресою: Чернівці, вул. Лук'яна Кобилиці, 21 а.
Телефон (0372) 55-90-29.
Прес-служба ГТУЮ у Чернівецькій області

Версії.cv.ua


*для збереження здоров'я треба щодня з'їдати не менше 5 порцій овочів і фруктів (порція - це одне яблуко, або морквина, банан тощо);

* люди із зайвою вагою живуть у середньому на 8 років менше від струнких;

* підвищений тиск скорочує тривалість життя на 10 років;

* куріння 20 і більше сигарет на день забирає 10 років життя;

* регулярне споживання алкоголю скорочує життя на 23 роки;

* той, хто мало рухається, живе на 6 років менше за того, хто веде активний спосіб життя;

* хронічне недосипання скорочує життя в середньому на 5 років;

* люди, які щодня здійснюють 30-хвилинну прогулянку, одужують від застуди швидше, ніж ті, що сидять удома і не виходять на вулицю;

* годинна прогулянка на свіжому повітрі на 20% знижує кількість помилок у тестах на інтелект. Крім того, вчені з'ясували, що в тих, хто часто гуляє, пам'ять краща, ніж у людей, які люблять сидіти вдома;

* для збереження здоров'я серця й судин треба займатися фізкультурою не менше 30 хвилин на день 5 разів на тиждень. Оптимальним навантаженням вважається 300 хвилин вправ на тиждень, тобто 5 годин;

* молодим людям слід вимірювати артеріальний тиск не менш як двічі на рік, а з віком це слід робити частіше. При цьому нормальний тиск не повинен перевищувати цифри 140/90;

* при відмові від куріння здоров'я відновлюється досить довго, але вже через 10 років після останньої затяжки ризик інфарктів та інсультів у колишнього курця стає таким же, як у людини, незнайомої з цією звичкою.

Тривалість життя і здоров'я людей на 50% залежать від способу життя, на 20% - від генетики, на 20% - від стану довкілля й лише на 10% - від системи охорони здоров'я.

Версії.cv.ua

Все публикации с упоминанием газеты "Версії"

UAmedia

ProEco - новостной мониторинг экологии Украины