Газета "Ваш шанс"

07.08.2023 13:40

Другий тур поспіль запорізькі і сумські футболісти ділять очки з суперниками! Вчора на стадіоні "Ювілейний"відбувся другий тур Першої футбольної ліги.

ФК "Вікторія"грала з МФК "Металург" - 1:1 (1:0). Голи: Долінський (36) - Сейтхалілов (48).

Попри аномальну спеку, команди активно провели перший тайм. У перші 20 хвилин - обмінялися гольовими моментами. А на 36-й хвилині сумчани отримали право на штрафний. Після навісу Вадим Шаврін головою влучив у поперечку, м"яч відскочив до Дениса Долінського, який і відправив його у сітку - 1:0. "Вікторія"повела в рахунку. Але у другій половині гри ситуація змінилася. Перша ж атака стала результативною для "Металурга". Рахунок зрівнявся - 1:1.

Обидві команди однаково прагнули вирвати перемогу. Але матч так і скінчився нічиєю. Тепер на сумських футболістів чекають дві виїздних гри.

Стартував сезон у другій футбольній лізі України. Тут ФК "Тростянець"мінімально поступився другій команді запорізького "Металурга-2": 0:1 (0:0).

Газета Ваш Шанс

07.08.2023 14:02

До Конотопського райвідділу поліції звернувся місцевий мешканець та повідомив про вчинення відносно нього хуліганський дій. Як розповів потерпілий, він перебував у своєму авто поблизу гуртожитку, коли до нього підійшов незнайомий чоловік у стані сп'яніння та почав лаятись, агресивно поводитись і направляти на нього зброю. Заявник почув хлопок, після якого правопорушник пішов далі у своїх справах.

Правоохоронці, які прибули на місце події, встановили особу хулігана. Ним виявився 48-річний мешканець цього ж гуртожитку. Як з'ясувалось, правопорушник дістав предмет, схожий на пістолет, та на направив у вікно транспортного засобу, де сидів потерпілий, а потім вдарив рукояткою по даху автівки.

Поліцейські вилучили у чоловіка пістолет по типу Флобер Safari РФ-431 та направили його для проведення відповідного експертного дослідження. У скоєному він зізнався.

За даним фактом у поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 К КУкраїни (хуліганство вчинене із застосуванням зброї). Наразі вирішується питання про повідомлення зловмиснику про підозру. Слідство триває.

07.08.2023 12:39

Інцидент стався 7 серпня на зупинці "ТЦ Мануфактура": під час під"їзду тролейбуса до зупинкового майданчика, водій легкової автівки допустив зіткнення з транспортним засобом. Однак, оцінивши пошкодження як "незначні", чоловік вирішив не чекати приїзду поліції та покинув місце аварії.

Завдяки свідкам вдалося встановити, марку автівки, яка причасна до аварії - це автомобіль ВАЗ 2101 червоного кольору.

І поки працівники поліції оформляють дорожньо-транспортну пригоду та шукають винуватця, напрямок "Хіммістечко- Аеропорт"обслуговуватиме ОДИН тролейбус- #151 (*про час повернення другого тролейбуса на маршрут #8 буде повідомлено додатково).