Газета "Україна молода"


10:12, 22.09.2016

Марк Цукерберг і Прісцилла Чан.

Засновник соцмережі Facebook Марк Цукерберг та його дружина-педіатр Прісцилла Чан анонсували амбіційний проект з надання 3 мільярдів доларів у наступні десять років на боротьбу із тяжкими дитячими хворобами.

Про це подружжя повідомило під час конференції у Сан-Франциско, пише USA Today у четвер.

Марк Цукерберг зазначив, що він та його дружина хочуть "зробити майбутнє дітей кращим".

У свою чергу, доктор Чан каже, що мета даної ідеї полягає в тому, щоб "працювати разом, аби лікувати, запобігати, або стримувати усі хвороби наших дітей".

Серед іншого, пара направить 600 мільйонів доларів науковому центру в Сан- Франциско, який займається біологічними дослідженнями.

Нагадаємо, в грудні 2015 року у гендиректора Facebook Марка Цукерберга і його дружини Прісцилли Чан народилась донька, яку назвали Макс. Тоді подружжя пообіцяло віддати протягом життя 99% своїх акцій компанії на благодійність. На той час йшлося про близько 45 млрд доларів.

Родина каже, що пожертвує свої статки, аби зробити кращим світ для майбутніх поколінь.

Україна молода


08:25, 22.09.2016

Гвинтокрил Мі-8, який належить МНС Росії, розбився у Підмосков'ї, поруч з населеним пунктом Жовтневий. Усі троє членів екіпажу загинули.

Про це повідомляє російська агенція Інтерфакс у четвер.

"Гвинтокрил Мі-8 зазнав аварії в Люберецькому районі, поруч з населеним пунктом Жовтневий. Вертоліт належить Жуковському Авіацентру МНС Росії", - сказав співрозмовник агентства.

Джерело в екстрених службах Росії повідомило, що серед причин краху розглядаються складні метеоумови, а також відмова техніки.

На місці катастрофи рятувальники виявили тіла загиблих.

Україна молода


22:16, 21.09.2016

Швидше за все, Жиліна поховають в Росії (фото з архіву)

За інформацією українських правоохоронців, Євген Жилін буде похований в російському Бєлгороді.

Про це пише УНІАН.

"За наявною на даний час інформацією похорони Жиліна повинні пройти, якщо я не помиляюся, завтра в місті Білгород. Там, де похований його батько. Інформація про те, що Жиліна ховатимуть в Харкові, в даний час не підтверджена ", - сказав начальник кримінальної поліції ГУ Національної поліції України в Харківській області Ігор Назаренко.

Він підкреслив, і Жилін, і поранений під час нападу разом з ним Андрій Козар перебували в розшуку в Україні. В даний час російська сторона не повідомила офіційно про загибель ватажка "Цитаделі".

"Російська сторона в даний час офіційно нас про смерть Жиліна ніхто не знає. Є певні труднощі в спілкуванні з правоохоронними органами Російської Федерації, але це ми вирішуємо по каналах Інтерполу. Як Жилін, так і Козар перебували в розшуку. Козар в розшуку з 2013 року, Жилін - з 2014 року ", - сказав Назаренко.

Нагадаємо, в поліції заявляли, що вони готові до будь-яких провокацій, якщо Євгена Жиліна ховатимуть в Харкові.

Україна молода

UAmedia

ProEco - новостной мониторинг экологии Украины