Газета "Україна молода"


07:42, 10.04.2018

У Києві викрали меморіальну дошку Івану Миколайчуку з будинку за адресою вул. І.Миколайчука, 5 (кол. Серафимовича), де він жив. Про це повідомив голова Національної спілки кінематографістів України Сергій Тримбач у Facebook.

Табличка зникла зникла з будинку більше двох тижнів тому. Про інцидент повідомили поліцію, проте боялися говорити публічно оскільки могла би дізнатися вдова Івана Миколайчука, Марія Євгенівна. Вона не знала, бо не виходила з дому, зі здоров'ям були проблеми.

Тепер вона дізналася також.

Автором дошки є скульптор Анатолій Фуженко (1936-1999).

Всі необхідні заяви до правоохоронних органів було зроблено, а Національна спілка кінематографістів звернулася навіть до керівництва МВС з проханням зробити все, аби злочинці були знайдені. Поки що не відомо про жодні результати пошуків.

Втім, одне зрозуміло вже зараз - меморіальну дошку не повернути. Треба подумати про те, як виготовити нову - чи копію Фуженкового варіанту, чи подумати про нову дошку, уже не в металі

Україна молода


16:43, 09.04.2018

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган висловив готовність своєї країни взяти участь в миротворчій місії ООН на окупованій частині Донбасу. Про це в понеділок, 9 квітня, повідомляє прес-служба президента за підсумками зустрічі Петра Порошенка з президентом Туреччини Реджепом Тайіпом Ердоганом і міністром закордонних справ Туреччини Мевлютом Чавушоглу в Стамбулі.

Крім цього, відбувся обмін думками щодо ситуації в включеному Росією Криму, зокрема щодо звільнення з російських в'язниць українських політв'язнів.

Сторони також засудили використання хімічної зброї на території Сирії.

Окремо були обговорені ключові напрями поглиблення двостороннього співробітництва в торговельно-економічній та інвестиційній сферах, а також можливості реалізації спільних проектів в енергетичній сфері.

Серед іншого, йшлося про тристоронню співпрацю між Україною, Туреччиною і Катаром.

Україна молода


14:28, 09.04.2018

img" data-action="galChange"> img" data-action="galChange"> img" data- action="galChange"> img" data-action="galChange"> img" data- action="galChange"> img" data-action="galChange"> img" data- action="galChange">

У Львові на площі Ринок перед входом у міську раду у другий день святкування Великодня, так званий Поливаний понеділок стартували водні розваги. Обливання водою тривають з 12.00 до 15.00 год.

Як зазначили організатори, цього року участь в заході взяла рекордна кількість осіб.

За традицією, вода у Великодній понеділок приносить здоров'я. Тому, якщо людину облити водою, вона буде здоровою весь рік.

"УМ"зібрала найяскрафіші фото та відео із соцмереж, як святкують Поливаний понеділок у Львові:

На площі створили спеціальну зону фесту "Мокрий праздник", щоб убезпечити від поливання тих львів'ян, які вирішили залишитися сухими.

В інші години та за межами пл. Ринок поливання не дозволено, тому за порядком стежитимуть працівники поліції та Муніципальна варта.

Кажуть, кого обливають на обливаний понеділок, той буде здоровий щасливий весь наступний рік. Знайомтесь - найщасливіші люди України сьогодні у Львові))) . #обливний_понеділок #обливанийпонеділок #комусь_всюди_мокро #мамнепереживайаквалангвзяв #львів_сухий #їйбогуякдітиалеісамбитудиполіз #велкамдоправильногоміста #мокрийхештег

A post shared by Олексій Ломовський (@oleksiy_lomovskiy) on Apr 9, 2018 at 3:48am PDT

Україна молода

UAmedia

ProEco - новостной мониторинг экологии Украины