Газета "Україна молода"


16:54, 16.12.2017

Річка Теребля прорвала дамбу і вилилася на територію села Вонігово Тячівського району.

Сильний паводок спричинив підтоплення кількох десятків будинків на Закарпатті. Зокрема, внаслідок негоди пошкоджено міст і перекрито рух трасою "Мукачево - Рогатин"у суботу.

Про це повідомив голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль.

"Найбільш загрозлива ситуація склалася в низовині р.Боржава на Іршавщині та Виноградівщині. Вранці між с. Сільце та Вільхівка вода вийшла з берегів і перелилася через трасу "Мукачево - Рогатин", - йдеться у повідомленні.

За даними влади області, підтоплено близько 150 метрів дорожнього покриття, автомобільний рух перекритий, об'їзд автотранспорту здійснюється через Іршаву - Довге - Липецьку Поляну та Хуст.

У селі Вільхівка підтоплено близько 50 підвалів житлових будинків.

Також пан Москаль зазначив, що підтоплені понад тисяча гектарів угідь і близько сотні дворогосподарств.

У Тячівському районі на початку села Вонігово річка Теребля прорвала близько 150 метрів дамби й вилилася на територію села. Через це підтопило городи та господарські будівлі, а також 22 житлові будинки Вонігова.

Окрім того, у верхів'ях річки Латориця паводкова хвиля пошкодила бетонний міст у високогірному селі Котельниця Воловецького району.

Зазначимо, що за даними Укргідрометцентру, 16 грудня внаслідок опадів очікується зростання рівнів води у річках Львівської та Івано-Франківської областей, а також на Закарпатті.

Україна молода


15:22, 16.12.2017

Висоту вежі у Чаплинці збільшать з 92 до 133 метрів.

Українське мовлення на територію анексованого Росією Криму буде здійснюватися з двох веж - у Чонгарі і Чаплинці вже у 2018 році.

Про це повідомив член Нацради України з телерадіомовлення Сергій Костинский у Facebook.

"Сигнал з Чаплинської вежі охопить Чаплинський, Каланчацький райони Херсонської області і Красноперекопський район АР Крим", - повідомив пан Костинський.

За його словами, протягом першої половини 2018 року планується збільшити висоту української вежі в Чаплинці Херсонської області з 92 до 133 метрів. Також на цій вежі встановлять потужніші передавачі, що дасть змогу збільшити зону охоплення телерадіосигналом українських каналів, з врахуванням цифрової мережі, до 70 км.

"Ми зосереджуємо свої сили на модернізації Чаплинської вежі. Її модернізацію забезпечує Концерн РРТ", - розповів член Нацради.

Пан Костинский також повідомив про плани "створити додатковий цифровий мультиплекс з метою організації потужного мовлення у напрямку Армянська і Красноперекопська перших 5 українських телеканалів".

Окрім того, за його словами, державні органи України планують організувати аналогове мовлення двох українських телеканалів і до 7 українських радіостанцій на анексований півострів.

Як повідомляла "УМ", у січні 2017 року на Херсонщині неподалік контрольного пункту в'їзду-виїзду "Чонгар"біля адмінмежі з Кримом завершили будівництво 150-метрової телекомунікаційної вежі, офіційно розпочате тут на початку грудня 2016 року. З цієї вежі наразі транслюються програми українського радіо і телебачення на південні райони Херсонщини та анексований Росією Крим.

17 серпня з Чонгарської телерадіовежі в Херсонській області почалася трансляція цифрового телебачення на територію анексованого Криму.

На територію Північного Криму транслюються п'ять українських телеканалів - "UA: Крим", "5 канал", "Прямий канал" ( "Тоніс"), ICTV, "Чорноморська телерадіокомпанія".

Україна молода


16:03, 16.12.2017

Тривожним дзвіночком є тенденція, коли людина робить селфі до трьох разів на день.

Непереборне бажання робити селфі й викладати їх у соцмережах є психічним захворюванням на думку психологів Індії.

Відповідне дослідження індійських психологів було опубліковане в журналі International Journal of Mental Health and Addiction.

Термін "селфітіс"уперше з'явився в повідомленні на сайті вигаданих новин, проте тепер дослідники дійшли висновку, що пристрасть до селфі дійсно можна вважати хворобою.

Використовуючи дані, зібрані при роботі з групою з 200 учасників, вони розробили шкалу, за якою можна оцінити тягу людини робити селфі від 1 до 100. Далі вони протестували її на 400 добровольцях.

Тест на залежність від селфі включає 20 тверджень на кшталт "Я почуваю себе популярнішим, коли викладаю селфі"і "Коли я не викладаю селфі, я почуваю себе відірваним від своїх однолітків".

Небезпечною стадією розладу автори роботи вважають випадки, коли людина робить селфі до трьох разів на день, але не публікує їх в соцмережах. Після того, як людина починає публікувати селфі, настає гостра фаза захворювання.

І, нарешті, хронічний селфітіс - цей стан, при якому людина відчуває неконтрольовану потребу постійно публікувати селфі і робить це більше шести разів на день.

Типовий пацієнт з селфітіс- це людина, що прагне притягнути до себе увагу, страждає від невпевненості в собі. Вона сподівається, що публікація селфі дозволить їй поліпшити своє соціальне положення і відчути себе частиною колективу.

Учені сподіваються, що визнання тяги до селфі реальним захворюванням дасть змогу краще досліджувати це відхилення і знайти способи допомогти тим, хто страждають від нього.

Україна молода

UAmedia

ProEco - новостной мониторинг экологии Украины