Газета 'Народна армія'


Грудень 11, 2018

10 Less than a minute

Нові нарукавні емблеми для 56-ї окремої мотопіхотної Маріупольської бригади направлені на затвердження.

Підґрунтям для нарукавного знаку бригади є історичні дописи про зимівник "Домаха"часів Запорізької Січі який виконував завдання передової застави на шляху Потайного водного шляху запорозьких козаків з Дніпра у Чорне море. В основі нарукавного знаку - "британський"геральдичний щит, що є основним для усіх військових формувань Збройних Сил України. Розміри щита - 70+/-1мм х 80+/-1мм.

Повнокольоровий нарукавний знак до парадної, парадно-вихідної та повсякденної форми одягу.

На жовтому тлі розміщено зірку "Алатирь"синього кольору, що символізує розвиток і прагнення до кращого майбутнього шляхом перемог. Крім того, нарис такої зірки є усталеним елементом традиційної української вишивки. В основі щита зображено три хвилі синього кольору, гребінці яких обернено праворуч. Три хвилі символізують Азовське море, на березі якого у м. Маріуполь знаходиться пункт постійної дислокації бригади.
На зірку накладено схрещені стилізовані козацькі списи білого кольору. Усі елементи знаку окантовані стрічкою чорного кольору товщиною 1 мм + 0,1 мм.

Нарукавний знак до польового однострою за розмірами є тотожним повнокольоровому знаку. У кольоровій гамі жовтий колір замінено на світлий оливковий, синій - на темний оливковий колір. Колір стилізованих козацьких списів - без змін.

Народна армія


Грудень 11, 2018

8 Less than a minute

Сьогодні, 11 грудня, опівдні завершено практичну фазу міжнародних навчань Combined Resolve XI у багатонаціональному центрі з підтримки боєготовності ЗС США в м. Хоенфельс, що у Німеччині.
Наступальний етап практичної фази тривав понад дві доби. Український підрозділ у складі сил "BLUEFOR", посилений танковим взводом США, просувався вперед за першим ешелоном союзників, які наступали на противника, звільняли та брали під контроль населені пункти.
Під час маршу противник неодноразово атакував колону із засідок.
Українська піхота спільно з американськими танкістами успішно відбивали напади та впевнено просувалися вперед.
Спецпризначенці Сил спеціальних операцій ЗС України у взаємодії з колегами з армій інших країн виконували завдання, зокрема, із штурму і зачистки окремих об'єктів.
У підсумку, як і передбачено сценарієм маневрів, сили "BLUEFOR"взяли під контроль "окуповану"територію та знищили умовного противника.
На підсумкових брифінгах практичної фази навчань Combined Resolve XI командири підрозділів детально розглянуть та проаналізують дії своїх підлеглих, обміняються думками щодо покращення взаємодії багатонаціональних підрозділів.
Слід зазначити, що до цьогорічних маневрів залучено понад 5500 військовослужбовців з 16 країн. Україну представляє механізована рота 24-ї окремої механізованої бригади на БМП-2, група спецпризначенців Сил спеціальних операцій ЗС України, групи спостерігачів-посередників та цивільно-військового співробітництва.
Серед учасників, зокрема, представники ЗС Азербаджану, Албанії, Великої Британії, Італії, Литви, Македонії, Молдови, Румунії, Сербії, США, Німеччини, Чорногорії.
Навчання Combined Resolve проводяться двічі на рік для підтримання оперативної сумісності військ НАТО та партнерів під час спільних операцій на суходолі.

Народна армія


Грудень 11, 2018

3 Less than a minute

У рамках продовження інформування громадськості про форми і методи російської агресії Служба безпеки України презентує серію спеціальних інформаційних буклетів, передає прес-служба відомства.Перші два випуски присвячені терористичній діяльності спецслужб РФ в Україні та використанню Росією у гібридній війні релігійних структур Московського патріархату. Буклети, які видані українською та англійською мовами, містять спеціальні QR-коди, що надають можливість прямого доступу до компільованої інформації про відповідні факти російської злочисія РФнної діяльності як викриті СБ України, так і зібрані громадськими активістами.Як зазначив Голова СБУ Василь Грицак: "Цілеспрямоване інспірування російськими спецслужбами міжконфесійних конфліктів в Україні у поєднанні з провокаціями прямої терористичної дії може стати приводом для відкритого військового вторгнення ЗС РФ в нашу країну".

Народна армія

Все публикации с упоминанием газеты "Народна армія"

UAmedia

ProEco - новостной мониторинг экологии Украины