Газета "Голос з-над Бугу"


Фізична особа - підприємець на загальній системі оподаткування зобов'язані сплачувати ЄВ, нарахований за календарний квартал, до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується ЄВ (абзац третій частини восьмої ст. 9 Закону No 2464). Про це інформує Червоноградська ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області.

"Відповідно до п. 2 частини першої ст. 7 Закону України від 08 липня 2010 року No 2464-VI "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування"із змінами та доповненнями (далі - Закон No 2464) для ФОП на загальній системі оподаткування базою нарахування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (далі - ЄВ) є сума доходу (прибутку), отриманого від їх діяльності, що підлягає обкладенню податком на доходи фізичних осіб. При цьому сума ЄВ не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску на місяць", - наголошується у повідомленні червоноградських податківців.

У разі якщо таким платником не отримано дохід (прибуток) у звітному кварталі або окремому місяці звітного кварталу, такий платник зобов'язаний визначити базу нарахування, але не більше максимальної величини бази нарахування ЄВ, встановленої Законом No 2464. При цьому сума ЄВ не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску).

ЄВ встановлюється у розмірі 22% до визначеної бази нарахування ЄВ (частина п'ята ст. 8 Закону No 2464). 2018-04-19

Адміністрація порталу

Голос Сокальщини


Голова Сокальської районної ради Микола Пасько взяв участь у садінні липової алеї 14 квітня, біля міста Великі Мости. Протяжність новоствореної липової алеї становить 5 км 750 метрів, чим встановлено новий рекорд України "Висадка найдовшої алеї лип".

Алею лип посадили біля дороги Р-15 Ковель-Володимир-Волинський-Червоноград- Жовква вздовж насаджень лісу Бутинського лісництва ДП "Жовківське лісове господарство"біля м. Великі Мости Сокальського району Львівської області.

Роботу проведено спільно з департаментом екології та природних ресурсів Львівської ОДА та лісниками. Зазначимо, що для висадки найдовшої липової алеї в Україні знадобилось понад 1150 саджанців дерев.

2018-04-19

Адміністрація порталу

Голос Сокальщини


На рахунок управлiння працi та соцiального захисту населення Червоноградської міської ради поступили кошти з державного бюджету в сумi 2 508 000, 00 гривень на виплату разової грошової допомоги до 5 травня ветеранам вiйни.

"Вказану допомогу, управлiнням перераховано 2824 ветеранам вiйни на їх особовi рахунки в установах банкiв або через вiддiлення зв'язку", - зазначається у повідомленні управління праці та соціального захисту населення ЧМР. 2018-04-19

Адміністрація порталу

Голос Сокальщини

UAmedia

ProEco - новостной мониторинг экологии Украины