Газета 'Буковинська правда'


Лазерні хулігани наражають на небезпеку пасажирів Міжнародного аеропорту Чернівці.

Про це повідмляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на ТВА.

В Україні стає дедалі популярнішим так зване "лазерне"хуліганство.

Так, здавалося б, невинною розвагою наражають на небезпеку не лише екіпаж, а й пасажирів літаків. Адже лазери направляють просто на кабіни під час зльоту чи посадки, засліплюючи пілотів.

І управи на законодавчому рівні для таких хуліганів поки що немає. Хоча на власників безпілотних дронів її таки знайшли

Відео

Буковинська правда


Чернівчани пропонують створити екопарковки у місті

Петиція щодо облаштування в місті екомпарковок набрала необхідну кількість голосів та буде розглядатись на сесії міської ради 30 серпня.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на петицію, яка була зареєстрована у Єдиній системі місцевих петицій.

"Екопарковки допомагають зберегти зелені зони міста, естетичний вигляд газонів, упереджують появу на них слідів від коліс автомобіля. Окрім того, за допомогою фахово облаштованої екопарковки можна укріпити грунт на автостоянках, під'їзних шляхах до гаражів, біля спортивно-оздоровчих закладів та місць культурного відпочинку, навколо окремо ростучих дерев", - йдеться у проекті рішення.

Однак, на такій парковці не можна залишати автомобілі довше трьох діб, щоб не пожовкла трава. Заборонено ремонтувати та мити машини, а бетонні решітки незручні для взуття на підборах. Стінки екопарковки можуть руйнуватись під час руху авто. Також така парковка потребує дорожчого обслуговування: взимку її не можна обробляти сіллю та реагентами, для догляду за травою не рекомендують використовувати газонокосарки, їх важче прибирати від сміття та снігу. Отруйні технічні рідини автомобіля через газонні решітки потрапляють у грунт і для очищення потрібно робити грунтозаміщення.

Низка українських міст вже мають досвід використання екопарковок у дворах житлових масивів, парках та скверах. За звичай екопарковки облаштовують на прибудинковій території житлових комплексів, біля громадських споруд, в місцях паркування велосипедів, скверах, паркових зонах, екорешіткою захищають дерева.

Буковинська правда


У Чернівцях директор КЖРЕП поскаржився в поліцію через незрозумілі дзвінки працівникам.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на заяву, яку оприлюднив на своїй сторінці у соцмережі директор КЖРЕП No 11 Віктор Гончар.

17 серпня до Чернівецького відділу поліції надійшла заява від директора КЖРЕП No 11 щодо нового прояву шахрайства.

Зазначається, що напередодні, 16 серпня, невідома особа, яка називала себе Богданом, по черзі телефонувала усім працівникам підприємства з пропозицією надати копії персональних даних, начебто для переведення на іншу роботу.

"Офіційних запитів, звернень чи заяв щодо переходу, чи переведення працівників у прийом кореспонденції не поступало, та і в усній формі мені ніхто нічого не говорив, до відділу кадрів про надання копій документів також ніхто не звертався і номери телефонів не надавав," - йдеться у заяві керівника КЖРЕП No11.

Фото

Буковинська правда

Все публикации с упоминанием газеты "Буковинська правда"

UAmedia

ProEco - новостной мониторинг экологии Украины