Допоможіть врятувати життя і стати на ноги 10-річному Роману!

Дата публикации: 
2012-07-05 19:59

У хлопчика дистрофія м'язів - щодня його стан погіршується, і якщо не зробити операцію, скоро він взагалі не зможе самостійно рухатись.

У Львові 10-річний хлопчик Роман потребує термінової допомоги. Кожен крок для нього – титанічні зусилля, а переступання східців неабиякий подвиг.

Половину життя він хворіє на міопатію Дюшена, тобто м'язову дистрофію. Романові важко сідати і вставати, він не знає, що таке ходити до школи і бавитись у дворі з однолітками.

Щодня стан дитини погіршується. Він втрачає м'язову масу тіла і скоро перестане самостійно рухатись. Йому складно сідати чи вставати, робити навіть найпростіші рухи, а надто долати сходи.

"На превеликий жаль, хвороба прогресує. В нього наростає слабість, на сьогоднішній день він вже не встає з положення сидячи", - каже невропатолог Галина Руда.

Медики кажуть, ця недуга проявляється у 5-7 років. Спочатку дитина втомлюється від звичайної ходи та бігу. Потім м'язи перестають працювати, і вона взагалі мало та повільно рухається.

Потім на хворого чекає інвалідний візок. Вилікувати цю хворобу в Україні не можуть, але врятувати Романа готові ізраїльські лікарі. Однак родині хлопця залишилось знайти ще 20 тисяч доларів на лікування.

"Є діти, які там лікувались, і до 45 до 50 років проживали з таким діагнозом. А в нас тут кажуть - 15-18 років, і вже буде кінець. І я по ньому бачу, що йому чим день, то гірше. Треба ще 20 тисяч доларів. Я не в силі стільки назбирати грошей", - у розпачі каже мама Романа Наталія Мацько.

Роман щодня бореться з недугою. Займається на велотренажері та з гантелями. Нині єдині розваги хлопчика - малювання та комп'ютерні ігри. Та більше за все Роман мріє одужати, як усі дітлахи ходити до школи та гуляти надворі з однолітками.

Мрія Романа коштує 20 тисяч доларів. Уже другого липня ізраїльські лікарі готові провести операцію, яка врятує хлопчику життя.

Реквізити для надання допомоги:

Найменування банку: ПриватБанк

Номер рахунку: 29244825509100

МФО: 305299

ЄДРПОУ: 14360570

Призначення платежу: 6762462057089382

Телефон мами Наталії Мацько – 097 734 32 47

ТСН

UAmedia

ProEco - новостной мониторинг экологии Украины