Допоможіть врятувати життя 4-річній Даринці!

В Україні єдина дитина, яка має рідкісну хворобу - синдром Деніса Драша, потребує термінової допомоги

Чотирирічній Даші Вознюк видалили обидві нирки. Дівчинці необхідна трансплантація, проте у черзі на пересадку вона мало не сота. Батьки знайшли альтернативу - Білоруська клініка готова її прооперувати щойно зявиться донор. Єдине "але" - це коштує 40 тисяч доларів.

Рік тому у дівчинки знайшли пухлину на нирці. Пізніше поставили діагноз - рідкісне захворювання синдром Деніса Драша. Це генетичні мутації в організмі, внаслідок яких на нирках спонтанно виникають пухлини. Лікар, яка єдина зі всіх спромоглася поставити діагноз, каже, дівчинці терміново потрібно пересадка втраченого органу. Бодай однієї нирки. Вона переконана: в разі вдалої пересадки, шанси одужати величезні.

Таких дітей лікують у сусідній Білорусії. Іноземні лікарі готові подарувати дитині нову нирку, у їхньому списку вона - номер один. Щоправда, такі послуги там роблять за гроші.

По допомогу мама Оля звернулась до держави. У МОЗ їй не відмовили і запропонували отримати дві довідки від провідних фахівців. Мовляв, дівчинка і справді хвора, і потребує операції за кордоном. Один лікар дав добро, а от головний трасплантолог країни - відмовив.

Лікар пропонує батькам віддати свою нирку або ж стати в чергу і бути 121-ми у списку. Скільки доведеться чекати один Бог знає. Ризикувати життям своєї дитини Ольга не готова.

Рідні просять всіх небайдужих людей про допомогу!

Вознюк Оля 097 840 05 29 - мама

http://tsn.ua/ukrayina/dopomozhit-vryatuvati-zhittya-4-richniy-darinci.html

UAmedia

ProEco - новостной мониторинг экологии Украины