Через два роки київський ЦУМ стане більшим вдвічі

Столичний ЦУМ після реконструкції збереже фасад і вдвічі збільшиться за площею. Однак, за фасадом буде нове, унікальне за своєю архітектурою та комфортне для покупців приміщення.

Про це повідомляє компанія ЕСТА Холдинг.

"У результаті реконструкції, яка триватиме до осені 2014 року, загальна площа універмагу збільшиться вдвічі - до 45 тисяч метрів, а також з'явиться підземне паркування на 200 місць. Цього вдасться досягти завдяки використанню території внутрішнього двору та підземного простору. Фасад будівлі будівництва 1939 року збережеться у незмінному вигляді", - розповів інвестиційний директор компанії ЕСТА Холдинг Максим Громадцов.

За його словами, ЦУМ збереже традиційний формат. За історичним фасадом буде збудовано нову будівлю універмагу, унікальну за своєю архітектурою та комфортну для покупців. У планах ЕСТА Холдингу - залучити професійних операторів з хорошим розумінням ринку, демократичною ціновою політикою та широким асортиментом. На двох підземних рівнях оновленого ЦУМу розміститься паркування; чоловічий, жіночий, дитячий одяг та товари для дому займуть з 1-го по 6-й поверхи, а дах з оглядовою терасою буде відведено під ресторани. Проектом передбачено і супермаркет.

Однією із визначних пам'яток універмагу буде незвичайне архітектурне рішення - похилий атріум, увінчаний скляним куполом, та світлові інсталяції.

"Ми хочемо, щоб ЦУМ увійшов до ліги центральних універмагів Європи. Ми впевнені у тому, що відвідуваність оновленого ЦУМу досягне 40-50 тисяч осіб на день", - сказав Громадцов.

Планується, що в універмазі з'являться бренди, які ще не представлені в Україні, і ті, які вже успішно працюють на українському ринку. Частину площ буде відведено під лінійку преміальних товарів. Керуватиме будівлею безпосередньо компанія ЕСТА Холдинг.

Компанія залучає до проекту найкращих спеціалістів і планує інвестувати в реконструкцію понад 100 мільйонів доларів. Група ЕСТА вже розпочала підготовчі роботи, які передують реконструкції центрального столичного універмагу.

Архітектурну концепцію оновленого ЦУМу було розроблено відомим англійським архітектурним бюро Беной (Benoy) у партнерстві з українськими архітекторами.

Довідка. Будівлю ЦУМу було відкрито у 1939 році. Його проект розробляли московські архітектори - Д.Фрідман та Л.Мецоян. Київський ЦУМ увійшов до складу Групи ЕСТА у 2010 р., після чого було ухвалено рішення про початок розробки проекту реконструкції будівлі. Компанія Еста Холдинг - керуюча Компанія Групи ЕСТА - холдингу нерухомості Групи СКМ.


UAmedia

ProEco - новостной мониторинг экологии Украины