"Беркут" по-звірячому бив затриманих під АП: "На коліна, мерзота! Революція, с*ка!" (відео)

Дата публикации: 
2013-12-02 10:22

беркут б

Журналісту дивом вдалось зняти на відео катування.

В Інтернеті з'явилось відео звірячого побиття бійцями "Беркуту" затриманих учасників заворушень 1 грудня під Адміністрацією президента.

На відео видно, як "беркутівці" сильно били людей ногами та кийками, при цьому люди ніякого опору не чинили, просто лежали на граніті. "На коліна, мерзота. Революція, с*ка", - кричав "беркутівець", наносячи удари затриманим.

Автор відео, журналіст Володимир Тищенко, розповідає, яким чином йому вдалось приховано від міліціонерів зняти цей ролик.

"1 грудня близько 18-ї години я, як і інші журналісти стояв біля Адміністрації президента та знімав на відео протистояння пікетувальників та "Беркута". Раптом під ногами у одного чоловіка, який стояв поряд зі мною і тримав в руках камеру, вибухнула димова граната. Він впав на землю, я намагався привести його до тями, але чоловік був без свідомості. Через кілька секунд "Беркут" пішов у наступ, а я відтягнув його до будівлі аби його не затоптали, "Беркут" пробіг повз нас, і так я залишився з іншої сторони фронту. Пройшло хвилин 5, а чоловік не приходив до тями, тому я звернувся до ментів, щоб ті допомогли мені донести його до швидкої яка стояла біля самого входу в адміністрацію. Швидка поїхала, я не сів в неї а залишився. Накинув на себе капюшон і стояв біля стінки та тримав телефон біля вуха і створював вигляд, що щось комусь доповідаю російською, а іншим телефоном, який ледь виглядав з кишені, знімав ці катування.

Дивіться фото: Молодики на Банковій давили спецназ бульдозером, поливали фарбою та закидали фаєрами

Нагадаємо, 1 грудня під Адміністрацією президента стались масштабні сутички мітингувальників з спецназом міліції. Внаслідок зіткнень постраждало багато людей. Зокрема, повідомляється про сотню постраждалих міліціонерів. Також два десятки людей отримали хімічні опіки.

Від дій "беркуту" вчора також постраждали кілька десятків журналістів.

http://tsn.ua/politika/berkut-po-zviryachomu-biv-zatrimanih-pid-ap-na-ko...

UAmedia

ProEco - новостной мониторинг экологии Украины