Учні та студенти Рівненщини здобули призові місця у міжнародному мовному конкурсі

Учні та студенти з Рівненщини здобули призові місця у фінальному етапі Х
Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка.

За результатами конкурсу учні та студенти з Рівненщини здобули три перших,
п'ять других та шість третіх місць.

"Щиро вітаю наших переможців. Ці талановиті діти та студентська молодь є
гордістю не лише Рівненщини, але й всієї країни. Бажаю нових здобутків та
перемог, впевнено йти до своєї мети та підкорювати нові вершини", -
розповів в. о. начальника управління освіти і науки Рівненської
облдержаднімістрації Олександр Набочук.

Переможці конкурсу

ПІБ

Клас, курс

Назва закладу освіти

ПІБ вчителя, викладача

І місце

Коломис Юлія Іванівна

7 клас

Мізоцький навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІ ступенів -
ліцей" Здолбунівської районної ради

Поліщук Наталія Василівна

Ничипорук Софія Миколаївна

11

клас

Рафалівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Володимирецької районної
ради

Мордас Марія Федорівна

Марценюк Тетяна Вікторівна

5 курс

Національний університет "Острозька академія"

Хом'як Іван Миколайович

ІІ місце

Себа Христина Іванівна

5 клас

Опорний заклад Соснівський навчально-виховний комплекс "Гімназія -
загальноосвітня школа І ступеня" Березнівської районної ради

Савчук Катерина Вікторівна

Кушнір Христина Василівна

6 клас

Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів No 8 Рівненської міської
ради

Черуха Ірина Володимирівна

Андрієш Валерія Валеріївна

9 клас

Мізоцький навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІ ступенів -
ліцей" Здолбунівської районної ради

Поліщук Наталія Василівна

Талащук Катерина Андріївна

10 клас

Рівненський навчально-виховний комплекс No 12 Рівненської міської ради

Венцурик Людмила Михайлівна

Баковчук Ірина Станіславівна

2 курс

Дубенський коледж Рівненського державного гуманітарного університету

Баковчук Ольга Василівна, Іванова Ольга Степанівна

ІІІ місце

Долинська Наталія Ігорівна

6 клас

Костопільська загальноосвітня школа-комплекс І-ІІІ ступенів No 6
Костопільської районної ради

Тиндикевич Ірина Володимирівна

Блищик Дарія Валеріївна

7 клас

Великоомелянський навчально-виховний комплекс "школа-гімназія" Рівненської
районної ради

Сівицька Галина Данилівна

Царук Анна Миколаївна

8 клас

Томашгородська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів No 3 Рокитнівської
районної ради

Щерба Валентина Матвіївна

Киричук Богдана Сергіївна

11 клас

Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів No 6 Здолбунівської
районної ради

Ющак Емілія Ростиславівна

Кирилюк Іванна Юріївна

3 курс

Державний професійно-технічний навчальний заклад "Острозьке вище професійне
училище"

Коженевська Людмила Мирославівна

Кухарук Світлана Вікторівна

2 курс

Відокремлений структурний підрозділ "Рівненський коледж Національного
університету біоресурсів і природокористування України"

Кристопчук Тетяна Євгенівна

Пресслужба управління освіти і науки Рівненської обласної державної
адміністрації

Rivne.media

UAmedia

ProEco - новостной мониторинг экологии Украины